Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezte már más is úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már más is úgy, hogy soha nem lesz senkije?

Figyelt kérdés

Ez nem puszta hiszti, egyszerűen tényleg úgy érzem, elképzelhetetlen, hogy egyszer legyen mellettem valaki. Hamarosan 25 éves vagyok, és még nem volt hosszan tartó, komolyabb kapcsolatom. Eddig szó szerint mindenkiben csalódtam, nem kellettem eléggé, megcsaltak stb. Mára úgy érzem, kihalt belőlem mindenfajta érzelem. Vannak itt olyanok, akik szintén úgy érezték sosem lesz senkijük, aztán mégis lett? Nem tudom ezt kivel megbeszélni, mert anyám ugyan azt állítja, hogy ő is járt hasonló cipőben, ennyi idősen már megvoltam én, meg a két tesóm is. Tudnátok segíteni pár bíztató szóval?


L/25



2017. ápr. 11. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, 19 és fél évig így éreztem.

Azt hittem, komolyabb kapcsolatom csak 72 macskával lesz,

aztán mégsem úgy lett. ;)

Nyilván te most idősebb vagy, mint akkor én, de ettől függetlenül azt tudom tanácsolni, hogy ne add fel!


21/L

2017. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, volt 1 komolytalan kapcsolatom pár hónapos, meg utána volt 10 hónapos, és most vagyok 27/F..biztos, hogy majd jönni fog neked is valaki..
2017. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én az első kapcsolatom, ami komoly is volt (3,5 év) éreztem ugyanezt, kiégve 23 évesen. 4 évig nem is volt komoly kapcsolatom, bár szerettem volna. Szerencsére végre megtört a jég, úgyhogy fel a fejjel! :)

Adj magadnak időt, hogy a csalódásokból regenerálódj és újra bízni kezdj magadban és az emberekben is. Vannak ám normálisak is és meg is fogod találni! :)


Hajrá!!

2017. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, melyik irodalom írja, mert sokan előítélkeznének, de ez szerintem is nagyon igaz:

"Éppúgy, ahogy a szenvedést sem kívánjuk életünkbe, mégis megérkezik magától, a boldogság is ugyanígy utolár minket, ha kívánjuk, ha nem..."

F29

2017. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Pont most vagyok ilyen állapotban magam is. Pont egy olyan lány rabolta el a szívemet, mint te kérdező. Ő is hamarosan 25 lesz és ma közölte velem, hogy nem lesz mellettem. Lehet, hogy éppen te vagy az :I

30/f

2017. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bíztató szót sajnos nem tudok mondani, szinte már lemondtam róla, hogy valakim legyen. Soha, semmilyen kapcsolatom nem volt. 26/F.
2017. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aha.


Nem tudok segíteni bíztató szóval.

2017. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most itt 2 válasz lehetőség van. Az optimista hazugság vagy a realista igazság. Optimista biztatást kapsz eleget szerintem. A valóság az hogy nagyon sokan vagyunk akik egyedül élnek egész életükben. Ugyan én még csak idén leszek 25, de eddig egyetlen volt páromban sem éreztem azt amit kellett volna. Azóta elég sokszor estem pofára és most már ott tartok hogy lassan megkeseredem és nem is érdekel ez az egész. Nem mondom hogy nem fáj, de nem leszek valakivel csak azért hogy ne legyek egyedül.


Kellenek a világra magányos farkasok is. Ha mindenki boldog kapcsolatban élhetne, akkor senki sem értékelné a szerelmet és azt hogy van kihez odabújni esténként.

2017. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Megoldódott, már nem aktuális. Azt mondta "kiéli magát".

30/f

2017. ápr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon úgy érzem hogy egyedül maradok!Eddig egy kapcsolatom volt,e az se mostanába!Tőbb évig próbálkoztam neten ismerkedni!Még egy randi se volt!Élőben még bénább vagyok!Szóval nagyon de nagyon kiccsi esélyem van rá hogy lesz valamikor párom!28f
2017. ápr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!