Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig elhangzik itt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elhangzik itt minden érvelésnél, hogy legyen egy hobbija az embernek. Milyen hobbikra gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

A fentebbi az a) része a kérdésnek - pontosabban hogy mi az a hobbi, ami pozitív elbírálás alá kerül, és mi az, ami miatt esetleg furcsának nézitek az embert. A b) része pedig az, hogy mi köze a hobbinak a társkereséshez.


Várok pár választ, aztán majd kifejtem én is álláspontomat, viszont első körben befolyásolás nélküli reakciókra vagyok kíváncsi. Ugyanezért direkt nem írtam nemeket sem.


2017. ápr. 4. 21:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekem például a főzés a hobbim, annyi eltéréssel, hogy emberi húsból és végtagokból készítem az ételt.
2017. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jó, ez mondjuk egy speciális eset, mert ez szerintem minden embernél hatalmas pozitívum, szóval valami kevésbé egyértelműre gondoltam.
2017. ápr. 4. 21:18
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Én futok, bringázok, túrázok/kirándulok, fotózok, olvasok, főzök, filmekről írok olykor ajánlót egy csoportban, néha írok ezt-azt, bár ezt inkább régebben csináltam eddig. Érdekel a csillagászat is kicsit. Nem tudom, hogy ezek hobbik-e.
2017. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az a fontos, hogy legyen saját életes, saját hobbija...mindegy mi... amit nem együtt csinálunk. Érje olyan élmény őt amit nem tud osztani velem, ahol nem voltam ott. A lényeg hogy legyen saját elfoglaltsága.


Emellett ott a közös hobbi én havonta min 2-3 országba utazom külföldre, nem kell mindig velem jönnie, de szeressen utazni, szeresse a szexet és nem csak lakáson belül, stb.


25N

2017. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint cserkész vagyok.


Ez szinte a szabad időm 60%-át leköti. Így van elég dolgom és munkát fektetek be, ami gyümölcs lesz később.

Szerintem menő, hogy 20 évesen már van olyan felmutatható érték az életemben, amit én tudok, hogy sok év munka alatt jött létre, és nem omlik majd össze egy pillanat alatt.


Ez nem csak hobbi, hanem már valami több, de én is nagyon sokat fejlődtem belőle. Szerintem vonzó egy embernek, ha megtudja a párjáról, hogy kemény munkában, ami önkéntes is képes kitartó és hűséges lenni. Plusz én is nagyon szeretem csinálni pláne király!


JA, és nem unatkozom akkor, ha éppen a párom nincs otthon, mert van elég dolgom nélküle is. Nem rajta csüngök egész nap és megtalálom a munkát, akkor is ha nem adják a kezem ügyébe.

A hobbi valahol célt ad szerintem. Legalábbis nekem. Hobbi nélküli ember, cél nélküli is kicsit.

És céltalan hajósnak minden szél rossz irányba fúj!

2017. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, mi az a hobbi, csak ne tevezes legyen, a lenyege a dolgonak az, hogy nelkulem is el tudna foglalni magat a masik es lehessen vele masrol is beszelni, ne csak arrol, hogy milyen napja volt.
2017. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hobbit úgy érthetik egyesek, hogy azáltal esetleg kapcsolatba kerülsz hasonló emberekkel. Bár ha valakinek a hobbija az olvasás, akkor ez már nem annyira tűnik jó ötletnek :-D Talán ha valakivel közös a hobbitok, jobban megértitek egymást? Vagy könnyebb beszélgetést kezdeményezni? Bevallom férfiasan, nem tudom :-( Szerintem a hobbinak inkább az üres szabadidő "hasznos" eltöltésében van jelentősége.

És, hogy mi kerül pozitív elbírálás alá? Nos, ezt abszolút embere válogatja. Szerintem mindenkinek más és más jön be.

Abban pedig egyetértek veled, hogy a hobbinak talán nincs annyira szervesen köze a társkereséshez. Viszont segithet a rólad alkotott kép kialakításában. ...talán :-D

2017. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A legrosszabb ***** válasza:
28%

a.) Bármi, amiben kompetensnek érzed magad, vagy affinitást érzel hozzá. Bakter, ne én találjam már ki.


b.) 99%-ban tulajdonképpen semmi. Általában akkor szoktam a hobbira rápörgést tanácsolni, ha valaki a szakítása után vár tanácsokat. A maradék 1% meg arról szól, hogy a nők totál begerjednek, ha valami különc/vagány/extrém hobbit űzöl. Pl. versenyszerűen vadvízi-evezel minden hónap végén Európa-szerte. Vajon melyik nőnek nem csillanna fel a szeme, hm... minden hónapban egy-egy európai kalandtúra, hm... viszont a hobbikat ne azért űzd, hogy nőt fogj vele, hanem azért, hogy saját magadat szórakoztasd.


Ez kizárólag a férfiakra vonatkozik. Nők esetében teljesen mást jelent a hobbi, mert a férfiak általában sosem tartják kínosnak/cikinek, ha egy nőnek a varrás, a hímzés, a néptánc, vagy valamilyen unalmas elfoglaltsága lenne a hobbija (ellenben a nők férfiak hobbijairól alkotott véleményével).

2017. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Bármire, amit a szabadidődben csinálsz.

Én pl. gitározok, bokszolok(tam, már abbahagytam, de jelenidőben jobban hangzik), túrázgatok, csocsózok, koncertekre járok, iszok, dohányzok, verem a f***szom, néha ha összejön, kúrok.

2017. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%

Én sorozatfüggő vagyok, bár ezt együtt is lehet.


Ebből jön, hogy gifeket szoktam csinálni, szeretek origamizni, rejtvényt fejteni, kötni, most fogok elmenni varrni tanulni.


Azért fontos, mert nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki unatkozik. Én soha nem unatkozom. És bohóc sem vagyok, hogy másokat szórakoztassak.

2017. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!