Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi az oka annak, ha valaki kép nélkül van fent társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Magam is fent vagyok a Randivonalon, és nagyon sok fotó nélküli profilt látok. Valahogy még kedvem sincs ezeket megnyitni, alapnak tartom, hogy vállalja fel mindenki az arcát egy ilyen oldalon. Az életben sem úgy megy ez, hogy papírzacskót húzunk a fejünkre és úgy ismerkedünk. Mik lehetnek ennek az okai?


1. Szégyelli az arcát az illető

2. Titokzatos akar lenni azáltal, hogy szimpatikus bemutatkozást ír, de az arcáról képet nem tesz közzé

3. Nagyon csúnya(ebben nem igazán hiszek + van átfedés az első ponttal)

4. Nemrég regisztrált, és egy rövid ideig fotó nélkül van fent, amíg ismerkedik az oldallal, a szolgáltatásokkal, és a fent lévő emberek profiljait olvasgatja(ez lehet egy jó stratégia, ebben látok logikát)

5. Más társkeresőn már volt fent korábban, ott megégette magát, és most óvatos duhaj módjára próbálkozik újra máshol, fotó nélkül

6. Pont, hogy nagyon vonzó külsejű ember lehet, csak a belső értékeivel, az emberi mivoltával szeretne érvényesülni, nem a külcsínnel


... Más vélemények? Mi lehet még az oka ennek?



2017. márc. 24. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van oka, az altalad felsoroltak akarmelyike lehet, nyilvan nem arrol van szo, hogy szamtech analfabeta es nem tudja, hogy kell kepet feltolteni.
2017. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül bármelyik lehet, azt kihagytad hogy esetleg attól is tarthat valaki hogy ismerősök ráakadnak aztán megszivatják. Én is regisztráltam de eszem ágában sincs képet felrakni magamról egy ilyen oldalra. Viszont aki tetszik és írok neki annak az üzenetben elküldöm a képem.
2017. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Van valakije (feleség/barátnő/egyéb).
2017. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

7.


Nem akarja, hogy a felesége/férje/élettársa értesüljön róla egy ismerőse révén, hogy társkeresőzik.

2017. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jókat írtok.
2017. márc. 24. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mind lehet, amit mondtál, de most magamból kiindulva:

1. ebben az esetben nem megy emberek közé és nem éli rendesen életét

2. ha én a titokzatosságra hajaznék, olyan képet raknák fel, ami sötét, csak az alakon látszik és a hajam egy kapucni alól

3. ez esetben nekem se lenne profilom

4.egyetértek, lehetséges

5. akkor minek jön mégegyre?

6. erre kicsi az esély szerintem

De aki ilyeneken fent van, az úgy korrekt, ha mutatja magát, kivel chatel az a másik jóember, hiszen nem egy árny alakkal akar összejönni se

2017. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Tapasztalatból mondom, hogy nagyon sok nő van fent így és pont azért, mert van férje, barátja, vőlegénye stb.

Mikor fent voltam, nem egy ilyen rám írt, sőt.

2017. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb okot nem írtad. nem szeretné, hogy felismerjék. Nem feltétlenül azért, mert kapcsolatban van, hanem mert kellemetlennek találja az ismerősök, kollégák előtt.
2017. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van valakije
2017. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutna eszembe, hogy nem akarja hogy felismerjék. Nem kell rosszra gondolni, ha tárkeresőznék lehet én is inkább üzntebe küldenék képet, nehogy az imerősök előtt kellemetlen legyen.
2017. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!