Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi az oka annak, ha valaki kép nélkül van fent társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Magam is fent vagyok a Randivonalon, és nagyon sok fotó nélküli profilt látok. Valahogy még kedvem sincs ezeket megnyitni, alapnak tartom, hogy vállalja fel mindenki az arcát egy ilyen oldalon. Az életben sem úgy megy ez, hogy papírzacskót húzunk a fejünkre és úgy ismerkedünk. Mik lehetnek ennek az okai?


1. Szégyelli az arcát az illető

2. Titokzatos akar lenni azáltal, hogy szimpatikus bemutatkozást ír, de az arcáról képet nem tesz közzé

3. Nagyon csúnya(ebben nem igazán hiszek + van átfedés az első ponttal)

4. Nemrég regisztrált, és egy rövid ideig fotó nélkül van fent, amíg ismerkedik az oldallal, a szolgáltatásokkal, és a fent lévő emberek profiljait olvasgatja(ez lehet egy jó stratégia, ebben látok logikát)

5. Más társkeresőn már volt fent korábban, ott megégette magát, és most óvatos duhaj módjára próbálkozik újra máshol, fotó nélkül

6. Pont, hogy nagyon vonzó külsejű ember lehet, csak a belső értékeivel, az emberi mivoltával szeretne érvényesülni, nem a külcsínnel


... Más vélemények? Mi lehet még az oka ennek?



2017. márc. 24. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért nem rakok ki képet ,mert nem akarom,hogy ,ha esetleg van ott ismerős megtaláljon,és röhögjön később.
2017. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én azért, mert csak nézelődni járok fel, hébe hóba.. kíváncsi vagyok hogy 1-2 hónap alatt a női gárda mennyire cserélődik.
2017. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fotóval voltam fent senki sem válaszolt a levelemre. Fotó nélkül egy-két lánytól kaptam választ de ezek a levelezgetések is csak addig tartottak míg el nem küldtem a fotóm. Többet sohasem használom a netes társkeresőket. 39F
2017. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Meg sok nem független férfi, aki alkalmi szexre hajt.


(Csak férfiként te nem velük "futsz össze".)

2017. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány akinek írtam, törölte magát, majd visszaregisztrált, de kép nélkül hogy ne kapjon annyi levelet, és akkor rám írt. Legalább is ezt mondta... mert később kiderült, hogy másban összevissza kamuzott, szóval lehet az se volt igaz.
2017. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!