Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nincs egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs egy normális pasi sem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőt ismerek, akik panaszkodnak, hogy nincs manapság egy normális pasi sem és emiatt évek óta szinglik.
2017. márc. 30. 21:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

#18 OMG


#10.Legalább őszinte.


#17. Zöld


Nem értem miért rágjátok ezt a csontot évek óta.

2017. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni,hogy párkapcsolat szempontjából mi számít normálisnak,mert arra rájöttem,hogy aki a hétköznapi életben normálisnak számít, azok közül sokan sokak szerint ahhoz "nem normálisak", hogy kapcsolatot alakítsanak ki vele. Normálisnak a latinos külsejű "Rodrigo" félék számítanak?
2017. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Én normális vagyok:

[link]

2017. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem sarkítanék,de annak nehezebb dolga van,aki tényleg társat szeretne,nem dugipajtit.
2017. márc. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok normális férfi van, de ők nem kellenek a nőknek.
2017. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ez így jelen formájában csak egy provokatív kérdés konkrétumok nélkül.


Én pl. teljesen normálisnak érzem magam és a környezetem szerint is az vagyok, még sincs senkim. Oké, nem vagyok egy matyóhímzés, de nálam jóval rosszabb kinézetű férfiaknak is van barátnője vagy felesége. Nincsenek káros szenvedélyeim, van hobbim, egy csomó dolog érdekel. Van normális munkám amiben jó vagyok, elismernek és átlag felett keresek vele, mindezt a nulláról indulva önerőből. Viszont nem vagyok az a társaság középpontja típus, sem hangadó. Társkeresőre sem járok fel, mert hiába csinálok egy normális profilt, hiába írok üzeneteket (nem a "Szimpatikus vagy, ismerkedünk?" típusúra gondolok), nem válaszolnak rá, maximum elolvassák. Fura módon introvertált típusként még mindig könnyebben ismerkedem személyesen, mert neten eddig 0 sikerrel próbálkoztam.


36\F

2017. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nincsenek. Én mások véleménye alapján nagyon nornális voktam. Udvarias, figyelmes, érdeklődő, kedves. Megtapostak párszor és azóta nem érdekelnek. Bunkóbb vagyok, agresszívabb, szinte semmi nem hat meg, nem érdekel.


Kétféle férfi van szinte csak. Az egyik alapból egy tahó köcsög, a másik a nők miatt vált bunkóvá.

2017. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
76%
A nők egy kicsit másképp definiálják a csak-legyen-normális-pasit. Náluk a normális a magas és jóképű és izmos/sportos és jól kereső férfinál kezdődik, márpedig olyan férfiből, aki mindezt egy személyben tudja nyújtani, nagyon kevés van. Talán, ha a férfiak 1-2%-ka esik bele a "normális" kategóriába.
2017. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
56%

Én is egy panaszkodó nő vagyok, bár még csak hónapok óta vagyok szingli, de amit itt látok a válaszokban, azok alapján vágom, hogy miért panaszkodnak a nők :D a vicc az, hogy még aznap kijött ugyanez a kérdés férfi oldalról, csak ott a normális nőket keresték :D ááá

itt is valaki bizonyítja a normálisságát, mintha érdekelné bárkit is, hogy ő épp az, valaki szidja a nőket, mert nekik nem is a normális pasik kellenek, valakik bújtatva szidják a nőket, hogy miattuk változott meg, mert csak kihasználták (nem a normális srácokat használják ki, hanem azt, aki engedi). Nem értem az ilyen kérdéseket, nyilván vannak normális pasik és nők is. Bár én is nyomhatnám ki a kérdéseket, hogy miért nem találok olyan férfit, aki kitart mellettem és aki mellett én is meg tudok maradni, de annyi értelme lenne, mint ennek.

Mindkét oldal eltakarózik azzal, hogy a nők/férfiak felszínesek és ennyin múlik mindig.

2017. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ezek a nők milyenek? Mármint a külső és a belső tulajdonságaikat is kérdezem. Mert olyan nővel még nem találkoztam, akivel minden rendben van, valóban szeretne párkapcsolatot (és tesz is érte, nem csak várja a sült galambot), de ez évekig nem jön össze neki. Általában ki szokott derülni, hogy valami mégsem stimmel és nem a külsejükkel szokott gond lenni.
2017. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!