Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nincs egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs egy normális pasi sem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőt ismerek, akik panaszkodnak, hogy nincs manapság egy normális pasi sem és emiatt évek óta szinglik.
2017. márc. 30. 21:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Hülye, értelmetlen kijelentés, azért mondják mert nem találták meg a számukra megfelelőt.

L

2017. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%
Jaguar-Warrior ,jo de mivan ha senkinek nem jössz be?
2017. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
Mi a fenének lennék normális? A nők döntő többsége a normális pasit, unalmasnak tartja. Azért az 1-2 kivételért, nem érdemes normálisnak lenni.
2017. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Èn normàlis vagyok mondjuk a pszichológus akinèl voltam màst mondott de ő csak 1òràt találkozott velem míg èn 24x365x24plusz magzati időszak óràja ismerem magamat tudom mit miért csinàlok de ha kiszàmìtható lennék màr elkaptak volna és bazàri majomként mutogatnànak a tömegnek ha inkàbb vagyok anonym ès szabad mint hogy mindenki ismerjen de rab bocsi csocsi ha nem akarnak szinglik lenni èrtsèk meg hogy mit jelent normàlisnak lenni
2017. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
A ha szó vèletlen
2017. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Az inkabb elott
2017. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Vannak, például én is. Csak az ilyen típusú pasikat nem tekintitek (feltételezem nő vagy) férfinak, pedig a 170 centis magasságom ellenére egy jóképű, intelligens és figyelmes egyetemista srác vagyok. De úgy látszik a normális szó alatt elsősorban a külsőt kell érteni.
2017. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#2. Hát nem is tudom...-a kertünkben mindig terem olyan krumpli amely felületén látható egy méretes lyuk'...

-Eddig nem értettem a jelenséget - de most gondolkodóba estem,ezek a formátlan burgonyák nem is gurulnak...



#10 Korrekt.


Kérdező az évek óta "szingli" - semmiképp nem függ össze azzal,hogy a pasik normálisak-e illetve normálitlanok.

Társat akkor találsz ha hasonlóak vagytok emberileg és külcsín ügyileg is!

2017. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt valaki megkérdezi ezt visszafelé is!


Nem unjátok még!


Kettőn áll a vásár.

2017. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%
Valaki elárulná, hogy miért kellett a 17-es kommentemet így lepontozni. Vagy sikerült egy kicsit rátapintanom az igazságra, ami számotokra abszolút nem polkorrekt?
2017. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!