Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normalis pasi sincs?

Figyelt kérdés

Nem talalok egyetlen erett normalis pasit sem... Mindig kifogom ezeket az eretlen kisfiukat.. Normalisan nezek ki,igenyes vagyok.. nagyon tudok szeretni ha ugyvan... szeretek fozni mosni takaritani,:D..de valahogy megsem talalok olyan embert,aki ezt ertekelni tudna..vagy akarmi... Mar elgondolkodtam azon,hogy velem van a baj.. nemtudom miert van ez...fiatal vagyok meg az egy dolog,de eddig soha sem talaltam meg azt az illetot, aki tisztel,megbecsul,es nem nez hulyenek... :ss


19/L



2016. dec. 6. 16:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha trollkodás akkor szép munka, ha komoly akkor viszont paródiának és negatív példának nagyon jó.
2016. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ez a harmadik ilyen kérdés! Kezd egy kicsit gyanússá válni számomra...
2016. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Most pont jól jönnél, már annyira tele van a mosogatóm, hogy Jenga-t lehetne játszani rajta, a folyosóról nem is beszélve, a szeptemberi jégeső elől bemenekülő kutya nyomai még mindig ott vannak. Ha hajlandó vagy ezeket eltakarítani, továbbá minden nap főzni, akkor cserébe kapsz egy-két gyereket, minden másra pedig ott a MasterCard.
2016. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
aki normális, az nem számít embernek a számotokra!
2016. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nagyon vicces...
2016. dec. 6. 16:34
 6/23 anonim ***** válasza:
Van csak nézz körbe ...
2016. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő van ?
2016. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam le ugyanezt valakinek szóval parancsolj!

A mai napról hozok példát: röviden odamentem egy fiatal nőhöz/lányhoz és hangsúlyozom udvariasan, férfiasan ugyanakkor határozottan jeleztem felé (mások vagy nem mernek oda menni vagy remegtek volna előtte), hogy szeretném elhívni mivelhogy szeretném megismerni. Szóval úgy álltam a dologhoz, hogy komolyan gondolom. Kaptam egy "bocsi nem" választ indoklás nélkül noha nem tartom magamat bűn rondának sőt nekem van farkam kezdeményezni náluk csak éppen mindig elfelejtem, hogy a szépség mellé manapság értelem nem társul...

Egy kis csőgatyás b*uzi gyerek viszont menő "férfi", aki ráírna, hogy gyere át kefélni...

23/F

2016. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen ismerkednék veled, de sajnos nem vagyok normális pasi :(


Nem járok bulizni, nem dohányzom, nem érdekelnek az egyéjszakás kalandok. Jól elvagyok a szakmámmal és a szabadidőmben is sokféle tevékenység van ami leköt. Szeretek sportolni, zenélni tanulni, kirándulni, új dolgokba belevágni. Szívesen beszélgetek emberekkel, általában minden érdekel. Mindenről van véleményem, szeretek jókat vitázni, de elfogadom mások gondolatait és akkor is bírok valakit, ha más világnézete van.


Mint láthatjátok, abszolút nem illik rám a normális jelző. Nagyon nincsen rendben valami, sőt lehet több valami vagy akár minden. Lehet ezért is kerülnek el inkább az emberek :D

2016. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!