Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normalis pasi sincs?

Figyelt kérdés

Nem talalok egyetlen erett normalis pasit sem... Mindig kifogom ezeket az eretlen kisfiukat.. Normalisan nezek ki,igenyes vagyok.. nagyon tudok szeretni ha ugyvan... szeretek fozni mosni takaritani,:D..de valahogy megsem talalok olyan embert,aki ezt ertekelni tudna..vagy akarmi... Mar elgondolkodtam azon,hogy velem van a baj.. nemtudom miert van ez...fiatal vagyok meg az egy dolog,de eddig soha sem talaltam meg azt az illetot, aki tisztel,megbecsul,es nem nez hulyenek... :ss


19/L



2016. dec. 6. 16:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
kérdező, ne törődj ezekkel az éretlen emberekkel. Nagyon ritka férfiben és nőben is az, aki a 20 éves kora után már éretten gondolkodik és cselekszik, és akiben magas az IQ-EQ arány. Sajnos a "felnőtt" emberek többsége érzelmileg teljesen éretlen gyerek, felnőtt ember testben. Éppen ezért nem is értik a kérdésedet. Az ilyen ember amúgy kortól függetlenül ritka. Lehet hogy te 30 éves leszel, mire találsz egy ilyen férfit, aki viszont csak 25 éves. Remélem előbb össze kerülsz egy ilyen emberrel, csak szemléltetni akartam hogy ez sajnos kortól független. 40-60 éves emberek zöme is csak egy meggyötört gyermek, akik az államot, orbánt, és mást hibáztatnak a szar életükért. Pedig az igazi felnőtt, érett ember ott kezdődik, amikor megtanul teljes mértékben felelősséget vállalni a tetteiért, és az életéért. Na, ez olyan ritka mint a fehér holló. Ritka. De azért léteznek :) Én hála istennek megtaláltam. Kívánom hogy te is találd meg! <3
2016. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

19 éves vagy, gondolom a korosztályodban keresgélnél. Ezek a pasik még nem azt értékelik,hogy főzöl-mosol-takarítasz.

De ne veszítsd el a hitedet, meg fogod találni azt a pasit pár év múlva aki pont ilyen nőre vágyik mint Te.

2016. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, de még én sem találtam normális férfit. Akivel lehetne komolyan tervezni. Mert mindig ilyen kis "olyan menő vagyok, hogy szétesem" típusú nagyképű pasik találnak meg, akiktől végképp nem szeretnék semmit!


De ne add fel, előbb - utóbb majd megtalálod, még nagyon fiatal vagy.

2016. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vannak.Csak a legtöbbünk foglalt....
2016. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Valami biztos nem kerek nálad sem. Rakás normális férfit ismerek, érdekes, hogy egyiknek sincs barátnője. :D
2016. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Duma az van, de ha komoly pasival futnál össze, az meg unalmas lenne, és leráznád.
2016. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kicsit hiányolom a folyton vartyogó női különítményt, akik fordított esetben általánosító nőgyűlölőlőnek titulálnák a hasonló kérdést kiíró férfit, és ráripakodnának, hogy ne nyafogjon, meg ne az elérhetetlen nőket hajkurássza stb.

Amúgy az egy dolog, hogy jól nézel ki, meg hogy tudsz szeretni, ez nem automatikus belépő a párkapcsolatok világába. Másrészt ki/mi a normális? A magam világában normálisnak számítok, mert nincsenek káros szenvedélyeim, nem szoktam bunkózni, vannak életcéljaim, viszont másokhoz képest tutira nem vagyok normális, mert enyhébb pszichés betegségem van, nincsenek társasági hobbijaim, nehezebben teremtek kapcsolatokat stb. Mivel ez utóbbiak valószínűleg jóval többet nyomnak a latban, így sanszos, hogy a nők sem fognak normálisnak tartani, más tulajdonságaim meg lényegtelenek.

2016. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én is kezdem azt hinni,hogy nincs!
2016. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

10# - nekem szimpi vagy :D

én amennyi rendes, normális srácot ismerek azok sajnos vagy foglaltak vagy már szerelmesek valaki másba..:/

25L

2016. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mintha olyan nagyon sok normális, érett, tisztességes nő lenne, aki megérdemelne egy hasonló kaliberű faszit...
2016. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!