Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy normális pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy normális pasi nem ér semmit már?

Figyelt kérdés
Nem iszom és nem vagyok az a bulizós típus. Figyelmes, kedves vagyok, olykor romantikus és ezek mellett hűséges típus. Van rendes munkám és nem a szüleim nyakán élősködöm. A korombeli srácokat elnézve, lényegesen érettebb vagyok, mégsem találok olyan lányt aki ezt értékelné.
2016. aug. 6. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell szórakozás..lehet azért nem találsz mert nem bulizol
2016. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy buliban találna olyan nőt amilyenre gondolt. Legalábbis ha a tegnap éjszakámat veszem alapul akkor biztosan nem xDDD
2016. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Voltam már bulikban, de őszintén szólva nem igazán jött be. Persze oltári élmény a tömény cigi füst és az üvöltő zene, de nekem valahogy jobban bejön egy billiárd vagy bowling (ha van kivel) De alapvetően inkább az az éjszakai égbolton töprengő személyiség vagyok. Nem tudom ez mennyire érthető :D
2016. aug. 6. 17:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

És lányokkal hol szoktál ismerkedni? Mikor, hol szólítod le őket? Milyen gyakran próbálkozol?

(Amúgy az "érettebb vagyok a korombelieknél" kijelentés általában inkább az ellenkezőjét takarja, legalábbis nekem mindig a magukat felnőttnek tekintő tizenévesek jutnak eszembe erről.)

2016. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindez mit sem számít, ha a nyivákolást kell hallgatni mellé, mert brühühü, sosem vagy elég jó, mert bezzeg a macsók... :-/
2016. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
#5 Mi ebbe nyivàkolás te pics.? Leírta h mi a probléma tanàcsot kért te meg leoltod..... de bezzeg mikor téged megfarkalnak macsòk akkor te is sírsz brühühü nincs normális pasi és ezt tutti a friendzone taszított férfiaknak meséled -.-"
2016. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van egy szint, ami alá nem megyek le. Neked sem kéne.
2016. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Elmondanàd nekem mekkora az a szint ? Nyugtass meg h a férfiak 90% nem felel meg!
2016. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utoljára ha jól emlékszem 6 évesen nyivákoltam mert ráesett a fagyi a pokemonos pólómra. Az unintelligens macsókra pedig nem mondok semmit. Voltak kapcsolataim, de egyik sem volt az igazi. Az utolsónak 1 hete vetettem véget. Az ismerkedési helyek meg teljesen random jönnek.
2016. aug. 6. 18:24
 10/18 anonim ***** válasza:
semmit...
2016. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!