Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy normális pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy normális pasi nem ér semmit már?

Figyelt kérdés
Nem iszom és nem vagyok az a bulizós típus. Figyelmes, kedves vagyok, olykor romantikus és ezek mellett hűséges típus. Van rendes munkám és nem a szüleim nyakán élősködöm. A korombeli srácokat elnézve, lényegesen érettebb vagyok, mégsem találok olyan lányt aki ezt értékelné.
2016. aug. 6. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez alapnak jó, de nagyon sok ilyen van. Mit tudsz még, amivel kitűnsz közülük?
2016. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Főzök, mosok, takarítok. Jártas vagyok a közelharcban és a fegyverhasználatban. Ezen kívül alapfokú túlélési ismereteknek is a birtokában vagyok. Viszont egy kapcsolatban nem áll szándékomban felvenni a háziasszony szerepét.
2016. aug. 6. 21:59
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem normális,értelmes hűséges megbízható férfit szeretnék,csak sajnos ilyen nincsen!

hasonlót keresek,és nehéz hasonlót találni ,sajnos! 30N

sok sikert!

2016. aug. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolod, hogy mind a ketten lenyomjátok a napi 8 órát, de a házimunkát egyedül az asszony csinálja? Te meg addig mondjuk megvered néha? Így ne csodálkozz, ha nem találsz lányt.
2016. aug. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pokemonos polom..ja bocsi az kabat volt,es enis leettem fagyival :3 21/lany
2016. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
En meg sose jonnek ossze olyan pasival aki dicseri magat orrba-szajba,es nem hajlando segiteni a hazimunkaba :)
2016. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Romantikus, odaadó jellem vagyok. Olvasott, tájékozott, bármiről tudok beszélgetni.

Nem vagyok hisztis p...a.

Önálló egzisztenciával rendelkezem.

És adok a külsőmre is, mások által szépnek mondott nő vagyok.


Viszont nem szeretnék senkinek sem a cselédje, takarítónője lenni.

2016. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Csak hogy tiszta legyen a kép. Nem fényezem magam, csak tisztában vagyok a dolgaimmal. Másrészt pedig örömmel segítek a házimunkában. Szeretek kuktáskodni :P Arra céloztam hogy nem fogom azt csinálni hogy a barátnőm nyomkodja a telefont és állandóan én csinálok meg mindent. Elnézést ha félreérthető voltam. :)
2016. aug. 7. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!