Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nincs egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs egy normális pasi sem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőt ismerek, akik panaszkodnak, hogy nincs manapság egy normális pasi sem és emiatt évek óta szinglik.
2017. márc. 30. 21:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
vannak,csak azok nem jóképűek,izmosak,pénzesek,talpraesettek
2017. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Nincs. Mi ézéketlen robotok vagyunk és még a krunmplit is megdugnánk, ha nem gurulna el. Sajnálom.
2017. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Nooormális???
2017. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Kevés, nagy bánatunkra.


27N

2017. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, hogy náluk mi a normális. És hogy mit csinálnak, ha jön egy olyan, aki megfelel ennek a leírásnak. Elhajtják, mert mégis volt valami egyéb rejtett elvárás? Vagy örülnek neki?
2017. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
31%
Pedig vannak, sőt jóképű aranyos pasik is :)
2017. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Ki akar normális lenni,,nőben sem azt keresem,inkább legyen szenvedélyes és bevállalós.38F
2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj, hogy a normalitás(van ilyen szó?:D) csak egy elvárás tőlük a sok közül. Legyen mellette jól kereső, jóképű, sportos, magas, önálló, stb..., csak ezeket nem teszik hozzá. Attól, hogy pusztán normális egy ürge, nyilván még nem omlanak a karjaiba.


Meg kéne a nőknek is tanulni, hogy nem éri meg a tökéletest hajszolni hosszú éveken át, hanem be kéne érni egy jó kompromisszummal. De ha ezt felhánytorgatod nekik, egyből leharapják a fejedet. Ilyenek a nők.

2017. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Én kissé hülye vagyok vagy inkább érdekes gondolkodású, mégis szoktam tetszeni a nőknek. Ha meg esetleg nem, hát istenem, nem kell, hogy mindenkinek bejöjjek és nem is célom megfelelni egyik nő igényeinek sem.

Vagyok amilyen vagyok, a páromért hajlandó lennék kompromisszumokat kötni ésszerű kereteken belül, de álarcot nem fogok viselni.

2017. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!