Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a legfontosabb a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legfontosabb a lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

Sok dolgot lehetne említeni de valljuk be a legfontosabb a mai világban hogy ki hogyan nézz ki! Igen még a bmw-nél is fontosabb.


10 nőből 10 de lehet csak 9 de az azonnal elutasítja az olyan fiúkat/férfiakat akik nem úgy néznek ki mint az aktuális trend,ami a 185cm 60 kg.


Kizárják az átlagosakat,kövéreket de sokan az izmosakat is. Ha nem vagy 30 évesen is olyan mint a mai tini srácok testalkatra akkor nem jut számodra nő. Miért van ez?


2017. márc. 25. 09:18
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Itt komoly problémák vannak a kérdező fejében... :D Ezért nem jön össze neki semmi.
2017. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
A nőknél nem nyerő, ha frusztrált vagy, nincs önbizalmad, "bezzeg" ember vagy, stb.. A nők ezt megérzik. Ennyi. A többi srác azért rinyál itt, mert vékonyak/kövérek és ezért nem kellenek senkinek. Teljesen mindegy, hogy milyen alkat vagy, ha ennyire süt belőled, h neked nő kell és h mindenki h.ülye (szerinted), akkor sokat kell még várnod egy jó nőre. Az meg a másik, h a nők többségének nem az az elsődleges, h milyen kocsid van, hogy nézel ki, mennyi pénzed van, hanem h milyen a kisugárzásod, mennyire vagy megnyerő, milyen a dumád, ilyesmi.
2017. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a csont-és-bőr páwák. Pedig 20 vagyok, tehát már abba a korosztályba tartozom.

Hosszabb betegség miatt még fiatalabb koromban voltam 170 cm körül, és 50 kg alatt (!). Nem volt jó semmilyen szempontból, nem kívánom senkinek. Ilyenkor az ember csak vegetál, még élni sincs ereje kb. Lehet, hogy a média azt sugallja, hogy így milyen jó, de ez egyáltalán nem igaz. A történtek előtt sem vártam volna el senkitől, hogy ennyi meg ennyi kg legyen, főleg utána. Amondó vagyok, hogy legyen egészséges.

2017. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!