Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a legfontosabb a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legfontosabb a lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

Sok dolgot lehetne említeni de valljuk be a legfontosabb a mai világban hogy ki hogyan nézz ki! Igen még a bmw-nél is fontosabb.


10 nőből 10 de lehet csak 9 de az azonnal elutasítja az olyan fiúkat/férfiakat akik nem úgy néznek ki mint az aktuális trend,ami a 185cm 60 kg.


Kizárják az átlagosakat,kövéreket de sokan az izmosakat is. Ha nem vagy 30 évesen is olyan mint a mai tini srácok testalkatra akkor nem jut számodra nő. Miért van ez?


2017. márc. 25. 09:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyéni (jobb esetben), aki meg a trendet követi párválasztásban is, az így járt. Persze, a kinézet fontos, legalább olyan szinten, hogy vonzódj a másikhoz szexuálisan is, de ez egyénenként eltérő, hogy kinek mi jön be. Valószínűleg a tapasztalataid a rossz közegnek / elvárásoknak köszönhetőek.
2017. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 Lazy Lover ***** válasza:
4%
igen ez! a média a hibás mindenért azt követik amit látnak a tvbe meg a magazinokban
2017. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
90%
"Nyenyenye blablablabla" Mar ertem miert unjak sokan nagyon ezt az oldalt. Ilyen nonszensz panaszkodasok miatt. Szerintem a kerdes kiiroi is tudjak hogy hulyeseg amit irnak de csak kiirjak. Mi az hogy 30 evesen ugy kene kinezni mint egy tini srac? Hat ha 15 eveseknek akarsz tetszeni 30 evesen akkor talan de meg ok is buknak az erettebb ferfiakra nemhogy a 20-on evesek. A kerdes ugy hulyeseg ahogy van.
2017. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Ez elég baj! Nem csak nekem! Szerintem még sohasem volt annyi magányos ember mint ebben az évtizedben. Van legalább 100 (személyes) ismerösöm akik az én korosztályom és párkapcsolat 0. Persze lehet van némelyikkel baj akármi...de a legtöbb normális 30 as féfi,átlagos nem fitness bajok de nem is 150 kg. Átlag magasok 80-90 súlyal és egyedül élik le a fiatalságukat. Ahogyan én is.. elég gáz kezd lenni!
2017. márc. 25. 09:33
 5/53 anonim ***** válasza:
89%
Nem, normális lányoknak nem ez a fontos. Ne a plázabiccseket nézd, meg a leggingses, vasalthajú, baseballsapkás lányokat, akik nyilván a hasonló srácokra buknak. Ha viszont őket nézer, akkor ne háborodj fel, mert neked is csak a felszínes lányok kellenek :)
2017. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
86%

Neked is leírom: a szépség relatív, kinek ez, kinek az tetszik. Ízlések is pofonok.


Mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.


Látom szemellenzővel jársz, mert látom képtelen vagy észrevenni, hogy kövér embereknek is van párjuk. Az ismerősi körömben is vannak kövérek párral együtt.


Egyébként pedig nem rinyálni és panaszkodni kell. Felelj meg magadnak, ha nem tetszel magadnak, akkor változtass rajta.


Párom 172 centi, és ugyan sportos alakja van, mert számára fontos az EGÉSZSÉG!! és nem a mai divatmajmolás miatt sportol, hanem maga miatt. Jógázik, ha van ereje fut. De a kedvence a jóga. Ezt vajon hány ember csinálja, főleg férfiként????

Párommal 4 éve együtt vagyunk.


Egyébként pedig magadnak mondasz ellent, gondolom te se jönnél össze egy számodra nem tetsző hölgyeménnyel! Erről csak ennyit.

2017. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
87%
30 évesen ne tiniknél próbálkozz. Inkább keresd a 25 feletti nők társaságát.
2017. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem én már mindent megpróbáltam! 18,25,35 éves nőkkel randizni az eredmény ugyanaz. Valahogy bennük van ez a dolog amit a média nyomat. Utoljára akkor volt barátnőm mikor még 78 kg voltam. Azóta változott az életem,munkám,erkezésem és híztam. Más nem változott! Nem lettem butább vagy okosabb, szegényebb-gazdagabb stb. Nincs mire rá kenni! Egyetlen dolog változott a megjelenésem és ezzel 0 lett az eselyem a nőknél. Ez a jelenség valós, nem egy panaszkodás.
2017. márc. 25. 09:40
 9/53 anonim ***** válasza:
76%

Hármas: Az a kemény, hogy NEM tudják, hogy hülyeség. A szomorú meg az, hogy tényleg elhiszik. A dühítő meg az, hogy kiírják ide, hogy provokáljanak. Mert tipikusan ez is olyan kérdés, aminek semmi más célja nincs.

185/60? Eddig azért rinyált mindenki, hogy a csajoknak csak az izmok számítanak!

2017. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

És tudjátok az még ami vicc! Hogy a nők aki azzal érvelnek hogy ők nem csak a testalkat alapján választanak párt, utána mind mégis pont a kákabelüekkel jönnek össze.


Meg azt is szokták erőszakosan az ember fejéhez vágni hogy mindenki a saját fajtáját keresse. Szóval ha én 183 cm magas vagyok 90 kilóval ami nem kövér igazából de nem trendi akkor válaszak magamnak egy 150 centis 85 kilós lány aki tényleg életében nem sportolt. Nem igazságos..

2017. márc. 25. 09:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!