Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a legfontosabb a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legfontosabb a lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

Sok dolgot lehetne említeni de valljuk be a legfontosabb a mai világban hogy ki hogyan nézz ki! Igen még a bmw-nél is fontosabb.


10 nőből 10 de lehet csak 9 de az azonnal elutasítja az olyan fiúkat/férfiakat akik nem úgy néznek ki mint az aktuális trend,ami a 185cm 60 kg.


Kizárják az átlagosakat,kövéreket de sokan az izmosakat is. Ha nem vagy 30 évesen is olyan mint a mai tini srácok testalkatra akkor nem jut számodra nő. Miért van ez?


2017. márc. 25. 09:18
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
66%
ezzzazzz havvver naon kemény vagy, nyomjad még!!!!
2017. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
83%
Fura, én harminc éves vagyok, ahogy körbenézek, kikkel járnak/élnek együtt a korombéli nők... Teljesen más a tapasztalatunk. Persze nem meghazudtolni akarlak, csak mondom, érdekességképpen.
2017. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
80%

Arra esetleg nem gondoltál még hogy az agyaddal, vagy a személyiségeddel van a baj?


Mert az írásod alapján nekem nem kellenél, bárhogy is nézel ki, sugárzik belőled a felszínesség, és a primitívség, illetve a negativitás. A rinyálós nő is szánalmas, de a rinyáló pasi az messze alatta van.

N

2017. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Csak neked!


Az izmos férfiak a 90 enes években volt a trendi az akciófilmek kora miatt!


Most a páwa gecók a menők pehely súlyal. Amit én leszarnék ha nem a cégvezető komoly 30 as nők nem erre gerjednének. De nekik is az kell már.

2017. márc. 25. 10:00
 15/53 anonim ***** válasza:
84%
A párom 189 cm-hez 97 kiló és nekem teljesen jó így, nagyon tetszik és szeretem. Igaz, én nem vagyok olyan lány, aki neked megfelelne, tehát te elvárnád, hogy a lányok ne lehyenek felszínesek, de közben neked számít a külső meg a kilók.
2017. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
77%
Az en parom 175 cm es 55-58 kg kozott van altalaban. Ja, nekem a vekonyak jonnek be, de nem az aktualis trendek miatt, volt mar egyebkent atlagos alkatu baratom is, azt is vonzonak lattam tehat nem is kizarolag csak vekonyakkal vagyok hajlando szoba allni. Egyebkent meg en is mindenfele testalkatu ferfiakat latok lanyokkal maszkalni, a legtobb teljesen atlagos, a legnehezebb dolga maximum az ilyen 100 kilo folottieknek lehet.
2017. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
75%

hát te hülye vagy :D:D:D:D:D


Az 185 fölötti magasság ok, de a legtöbb 18 fölötti lány a természetesen izmos alkatra bukik, pl Thor Jason Momoa stb....


60 kgos mex egy 16 éves kislánynak lesz álomszerű (A legtöbb esetben)

2017. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Nekem az átlagos lányok tetszenek! 165-7 cm 55-65 kg. Nem a csontkollekciók.. de tök mindegy mert ennek a kategóriának sem jövök be jelenleg.


Volt egy lány akit szerettem, na ő is kamuzott. Erre facbookján 2 hétre rá mit látok? Összejött egy 60 kilóssal. Nem volt jóképű semmi egy ránézésre egy suttyó. Annyiból jobb hogy neki hogy kint vannak a bordái. "Meg tud vele jeleni az utcán"

2017. márc. 25. 10:07
 19/53 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, olyan szinten süt belőled az irígység és a keserűség, hogy teljesen elvakít téged, meg sem látod, amit mások írnak. Szemellenző van rajtad.
2017. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
85%
Tudod,hogy néz ki egy 185 centis,60 kilós fiú? Borzalmasan.. én voltam 60 kg (igaz, 195 centivel), és hidd el,a legkevésbé sem éreztem magam vonzónak..amit te 60 kgnak nézel,az a valóságban olyan 70-75 kg körülvan (esetleg kicsit több),ez pedig azért van így, mert állítólag ennyi az esztétikus arány ehhez a magassághoz (súly=magasság-100~110cm)..ha megnézel egy modellügynökségek,pl a visage-nél is kb ilyen fiúk/férfiak vannak..de ez a 2 paraméter önmagában még semmi, és nagyon sok 30 éves nem "tini srác testalkatú", mégis van párjuk,szóval nem kifogás..
2017. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!