Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a legfontosabb a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legfontosabb a lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

Sok dolgot lehetne említeni de valljuk be a legfontosabb a mai világban hogy ki hogyan nézz ki! Igen még a bmw-nél is fontosabb.


10 nőből 10 de lehet csak 9 de az azonnal elutasítja az olyan fiúkat/férfiakat akik nem úgy néznek ki mint az aktuális trend,ami a 185cm 60 kg.


Kizárják az átlagosakat,kövéreket de sokan az izmosakat is. Ha nem vagy 30 évesen is olyan mint a mai tini srácok testalkatra akkor nem jut számodra nő. Miért van ez?


2017. márc. 25. 09:18
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ mondj egy ilyen híres szépségideált hogy megtudjam csinálni a kérdést.


Justin Bibert megnéztem már 60 kg felgyúrta magát 70-re szóval már ő sem jó.

2017. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Öltözz fel rendesen mint egy úriember.:)



F40

2017. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy gondold végig. Sok mai lány tucat. Ugyanolyan a hajuk, a ruhájuk, a telefonjuk...nem meglepő, hogy ugyanarra a tucat pasira vannak rákattanva. De nézd meg, nem mnden lány tucat vagyis nem mindegyiknek ugyanaz kell. Nem mondom, hogy nem a tucat lenne a többség de pasiból is van annyi és olyan ami nekik kell. A többinek meg kell találni a normálisabbakat.

Persze igénye valószínűleg van mindenkinek hiszen én is örülnék egy 22-29 közötti 170-180/70-80 intelligens és sportos pasinak de olvastam nem egyszer meg hallottam, hogy volt akinek a nagyon magas vagy a pocakosabb jött be. Szóval szerintem ne add fel, sok sikert neked! (: 22/L

2017. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Mint ha elbeszélnénk egymás melett!


:D

2017. márc. 25. 10:42
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
34.: igen. Tulajdonképpen mit akarsz ezzel a kérdéssel? Kérdésen nincs valójában, mert bárki bármit ír, azt nem fontolod meg, csak f
2017. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
88%

34.: igen. Tulajdonképpen mit akarsz ezzel a kérdéssel? Kérdésen nincs valójában, mert bárki bármit ír, azt nem fontolod meg, csak fújod a magadét.

Ez is csak egy tipikus álkérdés, ahol igazából a kérdező csak rinyálni akar.

2017. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Az tuti hogy ha vért izzadok se leszek jó a többségnek. Én még a 80 as években születtem, a mai 20 alatti srácok teljesen másmiennek alapból. Ha zabálnak ha nem, a legtöbb genetikailag vékony. Én alapból az erős fizikumot örököltem (izmosat,vastag csont) már 80 kilósan is furcsán néztem ki. Nem tudok 65 lenni sehogy meg meg se érné. Szóval vagy a nők által kedvelt ideál változik meg vagy egyedül maradok.


Már egy ideje visszaálltam a rendszeres edzésre, egy komplett nagy szobát rendeztem be gépekkel és csak idő kérdése hogy újra a 78-82 es átlagsúlyomat visszanyerjem de az sem fog sokat érni mert nem leszek 65. :D


Amúgy ez akkora szívás, mióta világ a világ szerintem egy 170 -60 kg körüli nő mindig talált partnert, addig a féfiaknak mindig más normáknak kell megfelni. Míg pár éve én könnyen talátam partnert akkár csak szexre is de találtam addig ma már újra kéne születnem kb..

2017. márc. 25. 10:51
 38/53 anonim ***** válasza:
32%
Igen, minden lánynak csak a külső számít. Ha nem vagy magas, férfias arcú, sötét hajú, kék szemű, szakállas, szőrtelen felsőtestű, akkor nagyon nehéz dolgod van.
2017. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Mert a n
2017. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek nem kell állandóan normáknak megfelelni.

A szomszéd füve mindig zöldebb

2017. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!