Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a legfontosabb a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legfontosabb a lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

Sok dolgot lehetne említeni de valljuk be a legfontosabb a mai világban hogy ki hogyan nézz ki! Igen még a bmw-nél is fontosabb.


10 nőből 10 de lehet csak 9 de az azonnal elutasítja az olyan fiúkat/férfiakat akik nem úgy néznek ki mint az aktuális trend,ami a 185cm 60 kg.


Kizárják az átlagosakat,kövéreket de sokan az izmosakat is. Ha nem vagy 30 évesen is olyan mint a mai tini srácok testalkatra akkor nem jut számodra nő. Miért van ez?


2017. márc. 25. 09:18
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
77%

KÉRDEZŐ!


CSAK MIATTAD HA TUDOK ÚJRA KÉRDÉST ÍRNI KIRAKUNK EGY KÉPET JASON MOMOARÓL VAGY THORRÓL ÉS EGY PÁWA GYEREKRŐL ,MEGKÉRDEZÜK A 18 FÖLÖTTI NŐKET MELYIK TETSZENE NEKIK JOBBAN.

2017. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét. A párom 185 cm magas és mutatott régebbi fotókat, amikor olyan 60 kg körül volt. Hát, nem mondom, hogy nem vonzódtam volna hozzá, hiszen eleve vonzónak találom, de azért sokkal jobban tetszik most, kb. 85-90 kilósan. Most 32 éves.
2017. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Személytelenül lehet itt bármit írni! Sok hozzászólás nőként íródik ferfitől, hogy az olvasóknak megynugatásként szolgáljon hogy nincs is itt probléma az emberek felfogásával. Pedig van!


Én csak azt nem értem miért kell félrevezetni az esetleges olvasókat vagy akikben hasonló kérdés fogalmazodott meg csak nem merték kiírni? Tegye mindenki a szívére a kezét aki állítja van 10 olyan barátnője aki csinos, de nem vékony sráccal jár ? Ugye nincs ilyen? Mert maximum azt tudom elképzelni hogy megkeseredett csúnyácskább,ducibb nő elfogad egy maxisabb faszit. De olyat nem nagyon látni hogy egy "ígényesebb nő" leadná a mércèt, ha csak nem anyagias aki a lóvéra megy mert az még megzavarhatja ezt a dolgot.

2017. márc. 25. 10:18
 24/53 anonim ***** válasza:
78%
Én szívesen írnék neked "személyesen" is, de gyanítom, hogy akkor sem nagyon hinnéd el, amit mondok.
2017. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
87%
23.: érdekes, neked a csúnyácska, duci nő nem kéne, de az "igényesebb"=vékony igen. Akkor ez nem kettős mérce? :)
2017. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

25 nem az!


Mivel én se vagyok kövér! Van egy kis apupocim de az nem = azzal.


Bár ezek a szempontok számomra nem lényegesek de van saját lakásom,autóm,jóképű vagyok, átlagnál nagyobb férfiasság.. nem hiszem hogy nekem nem járna egy teljesen átlagos nő! Nem kell modell alkat! De ne legyen úszógumi...


Én mindig vissza dolgozom a felesleget mikor egy év mikor több, olyannal nem jönnék össze mint már korábban is írtam aki, egész életében nem foglalkozott a megjelenésével.

2017. márc. 25. 10:28
 27/53 anonim ***** válasza:
5%
Nyugi, van akinek még mindig a bmw és a pénz a fontos :D L
2017. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
92%

"nem hiszem hogy nekem nem járna egy teljesen átlagos nő!"

Ez nem így működik. Nem "érdem" kérdése, szóval nem úgy van az, hogy én mindent megteszek, ide a jussomat.


"Nem kell modell alkat! De ne legyen úszógumi..."

Úszógumi ne legyen, de apupoci az lehet... érdekes.

2017. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
87%

Neked az úszógumi nem jön be, nekem meg az apupoci... kvittek vagyunk ;)

Nekem kifejezetten az izmos férfiak tetszenek.

2017. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
91%

26.: szóval a lány fogadja el az apupocit, de te n em fogadod el az úszógmit.

Továbbra is kettős mérce :D

2017. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!