Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is baj van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj van velem?

Figyelt kérdés

..., mert szerintem igen.


A sztori ott kezdődik, hogy lassan 2 éve minden kapcsolatom vagy "bimbózó kapcsolatom" kudarcba fullad.

Nyáron leszek 25 éves..., nagyon sokáig nem is érdekeltek a férfiak. Nem, nem vagyok leszbikus, ez egész biztos! Mindig más foglalkoztatott, csak a randizás nem. (tanulás, utazgatás, szórakozás,...)

Aztán egyszer csak elkezdtem tudatosan ismerkedni, mert legbelül azért éreztem én, hogy ez nem normális.


És azt kell, hogy mondjam hosszú távon nem érdekes számomra egyik férfi sem. Nem érdekel, hogy mit csinál egész nap, mi a kedvenc étele, miket szeret/nem szeret csinálni... Igazából egy idő után megunom őket.

Az egyik barátnőm szerint ne csak magamban keressem a hibát. Szerinte nem jött még el a megfelelő. Hát nem tudom..., nem szeretnék számokat írni, hogy hány férfi próbálkozik jelenleg nálam. De az létezhetetlen, hogy annyi közül nem érdekel egyik sem...


Gondolkoztam már azon is, hogy elmegyek egy pszichológushoz, hátha ő majd megfejti ennek a miértjét. Mert igazából szeretnék én barátot, de amikor már komolyra tudna fordulni egy ismerkedés, akkor én mindig meghátrálok, mert rájövök, hogy nem is kell nekem az a férfi.


Más lányokkal is van így vagy volt már ilyen?


2017. márc. 10. 15:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok. Ugyan én a nőket sem vetem meg, és szexuális téren nincsenek problémáim, működnek a hormonok meg minden, de egy idő után mindenkit megunok magam mellett. Van, hogy csak pár hónapig izgalmas, amíg tart a lángolás, van, hogy egy évig is, de még soha nem tartott két évnél tovább. Úgy, ahogy mondod, hazajön, a munkájáról beszél, és már huszonötödszörre ugyanazt a semmilyen napját meghallgatni rohadtul unalmas, aztán leül és nyomja a szokásos játékait vagy tévéműsorait, kb 15-féle kaja elég mellette a repertoárba, ugyanazok a viccek, ugyanaz a stílus, ugyanaz a test minden áldott nap, semmi újdonság varázsa, és akkor elkezdenek idegesíteni az apróságok, a félmosoly, a fura nevetése, hogy kint hagyja a tányért az asztalon éjszakára, stb stb. Aztán lelépek, és levadászok egy újat. Tök mindegy, hogy mennyire vevő pl új pózokra vagy eljárkálni ide-oda, a végén akkor is minden ugyanaz, már nem marad benne semmi izgalom, érdektelenné válik számomra.

Nem állítom, hogy én annyira izgalmas lennék mások számára, de nyilván a saját életemet úgy alakítom, hogy élvezzem, és sose unatkozzak. Más életét viszont nem tudom, így megunom őket. Arra rájöttem, hogy a hagyományos értelemben vett párkapcsolat nem nekem (nekünk) való, viszont a szexkapcsolat nekem meg túl laza, mert azért szeretem a kizárólagosságot, amíg tart, és nem tudnám elfogadni, hogy mással is szexeljen. Sajnos tanácsot adni nem tudok, csak gondoltam, kicsit megnyugtat, hogy nem vagy ezzel egyedül.

2017. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

21-es!

Minden mondatodat akár én is írhattam volna. Köszönöm, hogy írtál!


Lassan már ott tartok, hogy az ismerkedés elejét is nyűgnek érzem.

Ugyanazok a bókok, ugyanaz a téma, semmi újat nem tud egyik sem nyújtani. Legalább egy kicsit lennének mások.

Már előre tudom, hogy melyik mondatomra milyen "frappáns" választ fogok kapni.

Én sem állítom magamról, hogy különleges vagyok, de közel sem átlagos.


De pl. amikor utazom és szerelmes párokat látok magam körül, akkor azért néha bennem van, hogy de jó én is elfogadnék magam mellé egy hozzám illő férfit. De amikor ott a lehetőség, akkor visszakozom a komoly dolgoktól.

2017. márc. 10. 21:02
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát efelől viszont biztosíthatlak, hogy ha épp nincs is körülötted olyan, aki érdekes, azért az emberek elég különbözőek, szóval előbb-utóbb újra találsz egyet. Ebben én sose kételkedtem. :)
2017. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!