Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is baj van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj van velem?

Figyelt kérdés

..., mert szerintem igen.


A sztori ott kezdődik, hogy lassan 2 éve minden kapcsolatom vagy "bimbózó kapcsolatom" kudarcba fullad.

Nyáron leszek 25 éves..., nagyon sokáig nem is érdekeltek a férfiak. Nem, nem vagyok leszbikus, ez egész biztos! Mindig más foglalkoztatott, csak a randizás nem. (tanulás, utazgatás, szórakozás,...)

Aztán egyszer csak elkezdtem tudatosan ismerkedni, mert legbelül azért éreztem én, hogy ez nem normális.


És azt kell, hogy mondjam hosszú távon nem érdekes számomra egyik férfi sem. Nem érdekel, hogy mit csinál egész nap, mi a kedvenc étele, miket szeret/nem szeret csinálni... Igazából egy idő után megunom őket.

Az egyik barátnőm szerint ne csak magamban keressem a hibát. Szerinte nem jött még el a megfelelő. Hát nem tudom..., nem szeretnék számokat írni, hogy hány férfi próbálkozik jelenleg nálam. De az létezhetetlen, hogy annyi közül nem érdekel egyik sem...


Gondolkoztam már azon is, hogy elmegyek egy pszichológushoz, hátha ő majd megfejti ennek a miértjét. Mert igazából szeretnék én barátot, de amikor már komolyra tudna fordulni egy ismerkedés, akkor én mindig meghátrálok, mert rájövök, hogy nem is kell nekem az a férfi.


Más lányokkal is van így vagy volt már ilyen?


2017. márc. 10. 15:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel baj, egyszerűen csak minden másra is igényed van, másba is bele tudsz annyira merülni, hogy ne foglalkoztasson reggeltől estig egy másik ember hogyléte. Nem könnyű ezt úgy megfogalmazni, hogy ne bántsak meg senkit se. De ezt én úgy gondolom, hogy azok a személyek, akik reggeltől estig a párjukon lógnak, minden nap beszélgetnek (amivel persze nincs baj, de ha netán 3-4 napig nem beszélnek jön a sértődés) egyszerűen nem tudják lekötni a gondolataikat, vagy csak nem is akarják megérteni a körülöttük levő világ egyéb csodáit, hanem csak munka, párkapcsolat. Amivel persze nincs baj és ez szerintem igények függvénye, mint minden más is. Ha valakinek arra van igénye hogy építse a kapcsolatait és ezzel egyenértékűen képes előbbre vinni a jövőjét, az a egy "sikeres" ember. Kihozza magából a szerinte!! tőle telhető legtöbbet. És olyanok is vannak, szerintem te is így gondolhatod jelenleg, akiknek az egyéb dolgok is fontosak. Szerintem az van, hogy olyan párkapcsolatot igényelnél, ahol tudod hogy szeretitek egymást, pár naponta beszéltek is és programokat szerveztek, de az időtök jelentős részében a saját dolgaitokkal foglalkoztok, mert téged speciel a "minden más" kategória is leköt és egyenértékűnek számít a párkapcsolattal. Más persze a legtöbbször a párkapcsolatot helyezi előtérbe a minden egyéb dologgal szemben.
2017. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rosszul hangzik. Beszámoló a mai napomról. Jaj.
2017. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hat nàlam akkor volt ilyen ha olyan pasival ismerkedtem aki kb irreàlis elvàràsai voltak felêm nem csak a telefonàlàs sms stb hanem teljesen àlomvilàgban él szegêny!A màsik meg ha olyan pasival hozott össze a sors akiben csak csalódni lehetett!
2017. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Neked egy dugópajti kéne, akivel heti párszor kufircolhatsz, aztán mehet mindenki Isten hírével.
2017. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen maguknak való típusú emberek mint te, és ezzel nincs is semmi gond. Fogadd el, hogy ez van, ne akarj másoknak megfelelni. Egyébként azért is ragadnak rád a fiúk, mert látják, hogy nem akarsz rájuk akaszkodni, hogy önálló személyiség vagy. A helyedben kivárnék, nem erőltetnék még kapcsolatot.
2017. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen veled van baj.

Most jobb ?

2017. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Azért telepszenek rád, mert a nők 90%-a ezt várja el. (mert a komolytalan kapcsolatot azt meg kell tagadni, mert az nincs a kedvenc romantikus filmekben, sem a könyvben, meg lekváznak miatta, és ezért önmagukat is megtagadják.)


Neked egy sima szexkapcsolat kéne, egy dugópajti.

2017. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb olyan erzesem van, hogy nem tudsz szeretni. Ha nem erdekel a masik es tok kozombos es a sokbol mindegyiknel ez a helyzet, az nekem nem teljesen normalis...
2017. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Milyen a szuleid kapcsolata?
2017. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sokáig abban a hitben voltam, hogy jó. Mostanában kezdem ráébredni, hogy ez inkább megszokás. Igaz, szerintem szeretik egymást.

A viták mindennaposak, anyukám elég "erős" természet.

2017. márc. 10. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!