Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, kiábrándulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, kiábrándulnátok egy álompasiból, aki az első randira egy lepukkant, bontószökevény autóval jönne értetek?

Figyelt kérdés

Adott lenne egy álompasi, kívül-belül bejön nektek, randira hív. Eljön a találka ideje, és a fickó egy rozsdakupac mellett vár mosolyogva, mondván, hogy ez az autója és az a lényeg, hogy "menjen". Pl. Skoda 120, Favorit, kocka Lada, Samara, Maruti, 4-ütemű Trabant, Wartburg, Golf I., stb...

Lenne ez bármilyen hatással az ismerkedés alakulására, vagy nem foglalkoznátok vele? Illúzióromboló lenne azért egy picit? Vagy gondolnátok, hogy az a vacak a következő műszakin már úgysem menne át, úgyhogy kénytelen lesz majd venni egy jobbat?:)



2017. márc. 8. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Látod, a piros Lada a nyerő.

Az én 5ajtósomon párom a motorháztetőn csinált meg éjjel az út mentén :D


Ennyi :D

2017. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Ez minden nőt zavarna, legalább annyira, mintha nem is lenne autód.
2017. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Felesleges értem jönnie, mert idegen autóba nem szállok be. Amúgy a márka teljesen mindegy, viszont egyszer már ültem be második randin egy olyan autóba, ahol úgy kellett seperni a kezemmel mindent, mert olyan koszos volt. Azok után, hogy mindkét randiról elkésett az illető, meg első randin nekem kellett fizetnem, mert "a kocsiban hagyta a pénztárcát" ez volt az uccsó dolog, ami után úgy döntöttem, lapát lesz az ipsének.

Mellesleg: A Trabant az egyik legjobb autó a világon!!! :)

2017. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez túl van a lényeg hogy menjen, mert ezeket ma már szándékosan keresni kell. Elsővel értek egyet, nem ülnök idegenek kocsijába.
2017. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Az én álompasim gyalog jött a randira, mert akkor még kocsija sem volt, mégis levett a lábamról.

Most tőlem idősebb kocsija van (25 év?) de még mindig ő az álompasim, azaz álomvőlegényem :)

Magyarul, ha valakinek bejössz (kívül-belül) nagy ívből szarik majd a kocsira, akármit is hazudjanak itt neked a megkeseredett kisfiúk :)

23/N

2017. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem tökmindegy a kocsi típusa, lehet a felsoroltak közül bármelyik, vagy lehet ezres suzuki, vagy amit akar, de legyen rendben tartva!!! Akinek nincs pénze NORMÁLISAN fenntartani egy autót, az ne akarjon autót, ennyi. Abszolút semmi gáz nincs abban, ha valakinek nincs kocsija. De leharcolt ócskavassal járni igenis gáz, és abszolút nem biztonságos.

Képzelem mennyire hordja rendszeresen szerelőhöz, ha tesz rá, hogy kirügyezik, meg már lyukas itt-ott.

Bele nem ülnék. Szeretnék még élni.

(U.i.: kifejezetten szeretem a régi autókat, épp ezért gyalázásnak tartom, mikor valaki egy veterán gépet hagy szétrohadni..)

2017. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

7 évig volt egy kocka ladám, 20 évesen vettem. Átlagos állapotú volt, de rendben tartva, és biztonságos közlekedésre alkalmasan. Az autó értéke volt max 150.000 Ft, de nem spóroltam a márkás téli - nyári gumin, és élveztem vele a hátsókerék-hajtás szabadságát, mivel hegyvidéken lakom. Évente kb. 150 eft ment el szerivzre, karbantartásra, adóra, téli-nyári gumira, évi kb 15.000 km-t mentem vele. Évente durván 450.000 Ft-ba került az autó, ez kb összemérhető volt az akkori minimálbérrel.


Most akkor kinek jobb, aki kiadhat ennyit csak arra, hogy autózzon, amivel szeret, vagy annak, aki ennyit keres egész hónapban.


Ja, és 2 barátnőm volt (nem egyszerre) közben, mindkettő imádta.

Aztán meguntam, vége lett az építkezős munkáknak is, vettem egy 10 éves honda civicet. A barátnő maradt :)

2017. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!