Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben inkább, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben inkább, első sorban állatok vagyunk és utána vagyunk csak emberek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre inkább, vonzalom kémia, mind mind állatias ösztönökön alapul, jobb genetika alapján választunk, akiknél az utódaink jobbak lesznek.

Illetve fizikai biztonságban érzik magukat a nők, olyan társat szeretnének. Vagy ha egy pasi elkelt, akkor a nőknek vonzóbb lesz az a férfi....ezek mind mind ősi állatias ösztönökre vezethető vissza


Lehet emberi intelligenciánk tudja, hogy jobb lenne, biztonságban lennénk inkább egy kedves aranyos férfival, mégis a jobb genetikájút választjuk.


2017. febr. 15. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

WTF?


"fizikai biztonságban"

Nem az őserdőben vagyunk :)

2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb barlang, erősebb álkapocs?Nem tudom...
2017. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb biztonságban lennék egy kedves, aranyos férfivel.... Miért gondolják itt sokan hogy egy erős férfi nem lehet kedves? Egy felnőtt férfi meg ne aranyos legyen, majd a gyerek lesz aranyos. Egy férfi legyen férfi és kész. Én sosem mentem, mennék kigyúrt, agresszív pasik után. Fontos számomra az intelligencia, humor stb. De a kedves, aranyos önmagában nem elég.
2017. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!