Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első két randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első két randin nem volt csók, utána még lehet?

Figyelt kérdés
Vagy ez már elveszett ügy?

2015. nov. 1. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegyél róla, hogy a harmadikon legyen!
2015. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ha lány vagy, akkor sugalmazd neki. mármint hajolj közel, öleld meg, stb.

ha fiú, akkor meg csókold meg és kész.

2015. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Lehet még.Nem minden lány egyforma.Lehet félénk a lány,vagy csak nem jössz be neki.

Bár nekem eddig összes első vagy második randimnál volt csók. :)

2015. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy,próbáld lekapni a lányt. :)
2015. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lány vagyok egyébként.
2015. nov. 1. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
El sem tudom képzelni, hogy lehet szexelni csók nélkül ... :-S
2015. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Utálok csókolózni, nálam az első 30-on sem lenne.
2015. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Attól is függ hány évesek vagytok?
2015. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első két randin még ismerkedtek; akkor még nem kell csók, akkor még kicsit se vagytok egy pár; akkor még latolgatjátok, hogy emberileg mennyire passzoltok, ne akarjál már ennyire sietni, hogy már rögtön valamelyik első randin csókot akarsz. Hova rohansz már, komolyan? Az első randik azok még olyanok, hogy úgy elsőre van/volt vonzalom, és akkor utána megismeritek egymást, hogy lehet-e közöttetek valami. Ez nem olyan, hogy rögtön szerelmes, hát amíg nem ismeritek egymást, addig hogyan legyen szerelmes, meg hova csókoljon már? Csókolni a szerelmünket szoktuk, de ti ott még nem tartotok; illetve nem tudom, hogy te, kérdező, szerelmes vagy-e őbelé, esetleg már régebb óta; de idő kell ahhoz, hogy egy szerelem kialakuljon, és megcsókoljon. Ajjh.
2015. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hiszem tényleg nem kell kapkodnom összevissza, aztán majd alakul minden ahogy kell neki.
2015. nov. 1. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!