Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég ismerkedtünk meg, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismerkedtünk meg, az első randin megvolt a csók, utána egy hete nem tudtunk találkozni én közben meghűltem és valamennyire helyre is jöttem, de még közbe köhögök meg ki kell fújjam az orrom. Szerintetek most második randin megcsókolhatom?

Figyelt kérdés
Állítólag nem tudom megfertőzni csókolózással.
2015. febr. 23. 14:43
 1/7 Jázi :) ***** válasza:

Ki állította,hogy nem tudod megfertőzni csókkal?

Mert nagyon is meg tudod!

2015. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015. febr. 23. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha csókkal nem tudsz valakit megfertőzni, akkor mivel tudod? Ha a szájába hugyozol? Vagy mi?
2015. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvasd el a cikket.
2015. febr. 23. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok van, csak már úgy vártam.
2015. febr. 23. 14:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Amikor találkozunk jelentsem be, hogy megvagyok hűlve és nincs se puszi, se ölelés?
2015. febr. 23. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szájra puszi óvatosan mehet, vagy ha az se, akkor ölelés mindenképp. Biztos megérti! :)
2015. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!