Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, kiábrándulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, kiábrándulnátok egy álompasiból, aki az első randira egy lepukkant, bontószökevény autóval jönne értetek?

Figyelt kérdés

Adott lenne egy álompasi, kívül-belül bejön nektek, randira hív. Eljön a találka ideje, és a fickó egy rozsdakupac mellett vár mosolyogva, mondván, hogy ez az autója és az a lényeg, hogy "menjen". Pl. Skoda 120, Favorit, kocka Lada, Samara, Maruti, 4-ütemű Trabant, Wartburg, Golf I., stb...

Lenne ez bármilyen hatással az ismerkedés alakulására, vagy nem foglalkoznátok vele? Illúzióromboló lenne azért egy picit? Vagy gondolnátok, hogy az a vacak a következő műszakin már úgysem menne át, úgyhogy kénytelen lesz majd venni egy jobbat?:)



2017. márc. 8. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Első randin nem ülők autóba, semmilyenbe. Randi helyszínén találkozunk, és elmondom valakinek, hogy vagyok.


Ha ismerjük már egymást, nem érdekel.

2017. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem egy Samaram van, kikerem magamnak!!!

Lehet hogy van egy Fiatom is, de attol a Samara a kedvencem.

Nem rozsdakupac, a Niva utan a legszebb auto a foldkereksegen!!!

22L

2017. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nos, mint mindennél két változat jöhet szóba:


1. a normális értelmes felnőtt emberek nem törnek pálcát feletted csak azért, mert nem egy Ferrarid van, mert tudják, hogy nem az autód kell nekik, hanem te


2. vannak a felszínes értetlen r..bncok, akik azonnal el fognak téged kerülni, amint meglátják a tragacsodat.


Remélem kielégítő volt a válaszom

2017. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Istenem, nem unalmas még a mindennapi "mi a minimum autó, ami kell legyen a pasinak" meg "kiábrándító-e a kocsim" kérdés...????


Továbbra is leszarjuk, milyen autód van.


A felszínességed elég kiábrándító, azon nem ártana dolgozni kicsit.


Amúgy első randin ismeretlen kocsijába nem ülök be, teljesen mindegy, milyen márka.

2017. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon béna vagyok az autókhoz. Egyszer nagyon kellemetlen volt, amikor egy régi jó barátom büszkén mutatta az új autóját, én meg csak annyit tudtam mondani, hogy a régi sokkal szebb volt, ez olyan, mint egy teherautó... Aztán hallgathattam órákon keresztül, hogy ez egy 300 LE-s SUV, és kétszer annyit ér, mint a régi. Hát, engem nem hatott meg.

A jelenlegi barátom autójáról sokáig csak annyit tudtam, hogy nagy, és fehér. Hónapok után vettem csak észre, hogy metálezüst az a fehér. Ennyit rólam, meg az autókhoz való viszonyomról. Amúgy ő veteránozik, van több gömbölyű wartburgja, amiket imád. Nem bontószökevény egyik sem, karbantartott, működőképes autók.


Az viszont illúzióromboló volt, amikor az egyik randipartnerem egy koszos, kívül madárszaros, belül mocskos autóval érkezett a randira.

2017. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Van sajátom, így mindegy h. az övé milyen.
2017. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Világ életemben a céges kisbusszal mentem csajozni, nagyon szeretik a lányok. Először is mivel egybe pados elől simán odabújhat menet közben, nincs ott a könyöklő az útban, nem kell átmászni semmin, másrészről magasan ül benne az ember és felülről látod a forgalmat, ami sok Nőcinek bejön, biztonságosnak tartja. Harmadszor a hátuljában elfér egy 140*200 matrac, szóval ha valahova leugrunk egy estére az alvás is meg van oldva. Praktikus.
2017. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Első randin én sem szívesen ülök be senkinek a kocsijába legyen az bármilyen régi, vagy bármilyen luxus kocsi. Az egyébként nem zavar, ha régi a kocsi, ha valaki rendben tartja nincs vele gond. Attól viszont rögtön elmegy a kedvem ha úgy kell beszállnom egy kocsiba, hogy minden tiszta szemét és úgy kell "tisztogatni" hogy egyáltalán be tudjak ülni.
2017. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
nekem egy féléves c mercim van... ha érdekel:)
2017. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy piros Ladával jönnél elém, nyomban benedvesednék, mert az első orális élményeimre emlékeztetne...és már alapból feltüzelve mennék a randira. Ha jól sikerülne a randi, valószínű a végét is imádnád!
2017. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!