Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van köztetek olyan, aki a félénkséget vonzónak, esetleg szexinek találja egy pasi esetében?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet olvasni, hogy a félénkséget a nők sok esetben a titokzatossággal azonosítják, ami nyilván vonzó, de olyan is van, hogy egy ilyen fickót a nők aféle "nagymenőnek" látnak, aki nem fut a nők után. A nőket pedig nem hagyja nyugodni, hogy az a férfi miért van mindig a távolban és miért nem ugrál körbe, mint a rámenősebb társai.


Nyilván ilyen cikkek azért születnek, mert van némi valóságalapjuk, de vajon vannak itt olyan nők, akik ezt meg tudják erősíteni? Vagy szimplán arról van szó, hogy aki külsőre tetszik, annál a hátrányos tulajdonságok is felértékelődnek és vonzóak lesznek? Ki mit gondol erről?



2017. márc. 7. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen persze, a mesében, bár nem tudnék ott se sokat mondani, ahol ilyen történt.

"Sok helyen lehet olvasni" Igen, itt a bibi. Sok mindent lehet olvasni, aminek a 99% egyszerűen nem igaz. Ez is pontosan ilyen.

Az egyetlen esélyed, hogy tapasztalsz és rájössz arra amire én, hogy átlagos külsővel nagyon nehéz bármit elérni a mai nőknél. Lehetsz akármilyen belülről semmit nem számít.

2017. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy vonzó tud lenni:)
2017. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A visszahúzódó férfiakkal általában nem foglalkoznak a nők. Azzal foglalkoznak, aki megkeresi őket.
2017. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van aki ezt mondja, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy aki nem csak mondja, hanem tényleg olyan az ritka mint a fehér holló.
2017. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha jól néz ki valaki, akkor lehet félénk, rámenős, minden mindegy, mennek rá a nők.
2017. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

#5

Nem igaz. Rám azt mondják a nők jól nézek ki, de nem mennek rám, max talán az öregebbek. Viszont olyan arcokra mennek akik hát ő... viszont nagydumás alfahímet kiválóan eljátsszák.

2017. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

szerintem nem igaz, ha csak nem valami domina a nő. Én a határozott, magabiztos férfiakat szeretem.

Ismerek egy srácot, 10/10-es, nála gyönyörűbb fiút még életemben nem láttam, csodálkoztam is, hogy hogy lehet, hogy nincs sikere a csajoknál. Aztán ahogy megismerkedtünk láttam, hogy milyen félénk, visszahúzódó. Össze akart velem jönni, de emiatt egyáltalán nem találtam már vonzónak. A félénkség max fiatal lányoknál 'cuki', egy felnőtt embernél - főleg férfinél már gáz.

2017. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja még hozzátenném, hogy volt már olyan srác aki nem tetszett külsőre, de olyan jó dumája volt, olyan magabiztos volt, hogy beleszerettem
2017. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

#8


Ezek alapján Johny Bravo a nők álma kellene, hogy legyen, hiszen "magabiztos", "menő", "szép" "izmos" is egyben.

2017. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy mondanám, hogy vonzó, inkább szimpatikusabb (a számomra), mint egy nagymenő, aki mindig a középpontban van, és most ugrott ki a magazinból. Egyrészt azért, mert eleve nekem az ilyen személyiség jobban bejön, másrészt, mert én is félénk vagyok, és egy ilyen személy elérhetőbbnek tűnik.
2017. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!