Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha utcai örömlányok (Nyugati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utcai örömlányok (Nyugati téri) mindig leszólítanak, akkor eléggé csúnya pasi lehetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Múltkor az apukámmal és bátyámmal jártam ott az aluljáróban és apukámnak is felkínálták magukat :D szakadtam a nevetéstől.


18/L

2017. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Azok minden 20-40 éves férfit leszóllítanak akik egyedül mászkálnak vagy séta közben megnézed őket és úgy veszik, hogy akarsz valamit. Ha csak arra várnának, hogy őket szólítsák le akkor elég rosszul menne az üzlet.
2017. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

apukám 55 éves, úgy szólították le...


1. VAGYOK

2017. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasraütés szerűen írtam.. Egy 80 éves bácsit nem nagyon szoktak leszólítani pl.
2017. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ők profik és az a szakmájuk, hogy azzal keresnek pénzt, hogy eladják a csúnyájukat. Szóval ezt veheted tőlük egyszerű marketingnek, semmi személyes.
2017. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ez a csúnyaság egyik jele, ha leszólítanak a prostik. Én elég jóképű vagyok és van egy bűnronda de jófej haverom, és mindig őt szólítják le a prostik, nem is engem. Mert egy ronda pasi az potenciális kuncsaft nekik, egy jóképű pasiról meg azt feltételezik bármikor tud magának nőt szerezni, így be sem próbálkoznak nála, hogy fizessen.
2017. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi engem is már van 3szorvleszólítottsk ott köszönöm nem ext szoktam
2017. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt rajtam nem azt látják hogy csúnya vagyok csak nem volt barátnőm és szexuális frusztráltságot làthattak (aki szerint csúnya vagyok az pontozzon le) de ne rontsátok a hitelemet ha kérhetem
2017. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ez semmi ilyesmit nem jelent.

Csak nyomják a melót ezerrel.

Ennyiből azért is leszólíthatnak, mert neked biztos van pénzed rájuk.. Vagy bármit bele lehetne beszélni.

2017. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem az oktogonnál szokott 1-2 nagyon csinos, egyetemista kinézetű lány megszólítani, első blikkre naívan mindig azt hiszem, hogy valami szórakozóhelyet keresnek.



Egyébként úgy vettem észre, hogy nem a kinézet miatt szólítanak meg, inkább akkor próbálkoznak, ha normálisan vagyok öltözve (szövet nadrág, világos ing), ha csak úgy simán (farmer+póló), akkor nem szólnak hozzám

2017. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!