Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer lennék mert egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer lennék mert egy csinos nő elérhetőségét nem kértem el a vonaton?

Figyelt kérdés

Tegnap utaztam egy vonaton.

Négyes üllésbe ültem és odaült egy nagyon csínos kedves lány.

Elkezdtünk beszélgetni, tök jó volt, kérdezte van e barátnőm én is megkérdeztem kiderült hogy szingli, nevettünk is párszor jókat stb..

Mielőtt leszállt kb kétszer mondta hogy akkor le fog szállni. Én meg hagytam nem mertem elérhetőséget kérni tőle.


31 éves férfi vagyok és eléggé félénk visszafogott, sajnos még sosem volt barátnőm és sajnos szűz is vagyok, tele vAgyok gátlásokkal


2017. márc. 3. 07:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%

Megpróbálom egy kicsit máshonnan megvilágítani...

Ha én azt várom, hogy a férfi lépjen és magas labdákat dobok fel, akkor azt azért teszem, mert olyan férfira vágyom, aki képes lecsapni a magas labdákat. Ha nem teszi, akkor egy esetleges kapcsolatban sem tudnék mit kezdeni vele, hiszen Ő ILYEN. Nem tudná azt nyújtani számomra hosszú távon, amire vágyom.

Ha olyan férfira vágynék, akit el kell csábítani, akkor azt tenném, akkor megadnám én a számom kérés nélkül is.


Tegyük fel, hogy elkérted volna a számát... attól rögtön határozott, magabiztos, önbizalomtól duzzadó valakivé váltál volna és ezt képes lennél hosszú távon hitelesen képviselni? Nyilván nem. Akkor később bukna ki, hogy nem olyan vagy, amilyenre az adott nő vágyik.

2017. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a szituációban ez tipikus lúzerség volt, akár tetszik, akár nem. Amúgy azért történt ez meg, mert te ilyen vagy, és ezért vagy 31 évesen szűz. És ha így haladsz, akkor 35 évesen is az leszel. Ezt nem bántásból írom, hanem mert most már ideje változtatnod ezen. Lassan mennek el a legjobb éveid (habár azért még nincs késő), és ekkora ziccer azért nem adódik minden nap...
2017. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12-nek teljesen igaza van, viszont az a rossz hírem kérdező, hogy ennyi idősen már nehezen fogsz változni.

Ilyenkorra már kialakul az emberek személyisége, még akkor ha az olyan mint a tied.


A "lúzer"-ség nem itt kezdődik, mert ez teljesen szubjektív dolog. Ha egyébként rendben vagy önmagaddal, akkor nem vagy az semmiféleképp. Vannak pl hobbijaid meg hasonlók, van ami örömet okoz az életedben, akkor nincs veled komoly probléma.

2017. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer elszalasztottam egy nagy lehetőséget, hasonlót, mint a tied, csak azért, mert hozzád hasonlóan gyáva voltam. Az eredménye az lett, hogy 4 éve nem jött hasonló lehetőség számomra, a lányt nem találtam meg. Most sincs senkim. Ha így megy tovább örökre szűz maradok. De valamilyen szinten megérdemeltem ezt, aki nem él a lehetőségekkel, annak minek járjon végtelen lehetőség? Így sorsszerű.
2017. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!