Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer lennék mert egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer lennék mert egy csinos nő elérhetőségét nem kértem el a vonaton?

Figyelt kérdés

Tegnap utaztam egy vonaton.

Négyes üllésbe ültem és odaült egy nagyon csínos kedves lány.

Elkezdtünk beszélgetni, tök jó volt, kérdezte van e barátnőm én is megkérdeztem kiderült hogy szingli, nevettünk is párszor jókat stb..

Mielőtt leszállt kb kétszer mondta hogy akkor le fog szállni. Én meg hagytam nem mertem elérhetőséget kérni tőle.


31 éves férfi vagyok és eléggé félénk visszafogott, sajnos még sosem volt barátnőm és sajnos szűz is vagyok, tele vAgyok gátlásokkal


2017. márc. 3. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagy luzer. Majd egy ramenos no elkeri a szamod.

N

2017. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Őszinte leszek. Lúzer vagy. Nem csak azért,mert nem kérted el az elérhetőségét,hanem azért, mert még 31 évesen is félsz a csajoktól. Szerintem te is meglepődtél volna azon,ha megpróbáltad volna:)

Sajnos én most elég negatívan állok a félénk pasikhoz, mert pont belefutottam egy félős pasiba....hát remélem több ilyen köröm nem lesz.

2017. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lúzer (looser), angolul vesztes. Nos, nem feltétlenül. Próbáld megtalálni azt a lányt. Az esélyek nem nagyon jók, de nem is lehetetlen. Arról nem volt szó, hogy miért száll le? Ott lakik? Ha igen, adj fel apróhirdetést a megyei lapban, hogy ekkor meg ekkor a vonaton stb. Rendszeresen jár a vonalon? Menj ki az állomásra a vonat érkezésekor, és figyeld.

Legalább az esélyt add meg. Már az is meg fog nyugtatni, hogy tettél valamit. És legközelebb, hasonló estben: - Máskor is beszélgethetünk? A telefonszámomat ide írom a jegyedre. :)

2017. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Ohhh, ez a viselkedés nagyon távol áll tőlem
2017. márc. 3. 07:40
 5/14 anonim ***** válasza:

első körben azt tisztázzuk te akartál volna tőle valamit? :)


24F

2017. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Kétszer is kiemelte, hogy most leszáll. Ez egyértelmű érdeklődési jelzés volt, magyarra fordítva= most kérd el a számom.

Vond le a tanulságot. :)

2017. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy lúzer!Tok jó lenne ha legalabb magadat ne tömnéd ezzel a sza...rral.Ezzel.húzod le saját magad.Majd osszefutsz még vele vagy mással.Elkezdtetek beszélgetni annyira nem lehetsz felénk... Tanulsz ebből es ennyi.(N)
2017. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha egy idegen lánnyal - aki ráadásul elmondásod szerint még jó nő is volt - tudtál beszélgetést kezdeményezni, akkor minden vagy, csak gátlásos nem. Önbizalomhiányos viszont annál inkább. Azt nem írtad, hogy a lány szólított-e meg, vagy te őt, de benned valószínűleg van egy csajozási képesség, ami hatalmas érték és ennek nem vagy a tudatában. Tanulságnak ez jó volt, de a fene tudja, lehet, hogy látod még, és akkor már nem egy idegen lesz, hanem egy ismerős.

Ha ilyen szitu van, mindig cselekedni kell, mert ha nem teszed, utólag nagyon fogod bánni. Gondolj arra mindig, hogy nem veszíthetsz semmit, viszont nyernivalód meg nagyon is lehet: akár egy kapcsolat...

2017. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Én sem vagyok ugyan túl rámenős, de ha jól elbeszélgetettek, kiderült róla, hogy szingli, ráadásul leszállás előtt kétszer is "bejelenti", hogy akkor ő most leszáll, akkor alighanem várt volna tőled valamit, nem tudom, hogy mire vártál.
2017. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem éreznéd magad annak, akkor most nem tetted volna fel a kérdést.
2017. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!