Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszon 1-2-3 éves lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon 1-2-3 éves lányokból lehet még csinos szüzet találni?

Figyelt kérdés
A csinos itt azt takarja, hogy nem nagyon nagyon duci az illető, hanem olyan alkat ami tetszhet viszonylag sok férfinak. És nem szeretne egyéjszakás dolgokat, kizárólag szerelemből, tartós kapcsolatban, legalább pár hét ismerettség után fekszik csak le valakivel.
2017. márc. 2. 22:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

"ami tetszhet viszonylag sok férfinak"

és az milyen, hisz a szépség még mindig relatív, kinek ez, kinek az jön be!


egyébként persze, lehet találni

2017. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen kapcsolatok sikerességének esélye kisebb mint a lottó ötöst megnyerni.

Mesékben jól hanzik, hogy az ártatlan és gyönyörű szűz leány örök érvényű hűséget és szerelmet fogad imádott férfije iránt, de a való élet nem egy tündérmese. A szüzekkel csak a baj van. Sokkal jobb egy már tapasztaltabb lány aki tudja mit akar szexuálisan és párkapcsolatok terén is.

2017. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezt arra értettem, hogy a 130 kilós lányok nem túl kapósak, szóval közülük nem nehéz szüzet találni. Ellenben akár egy átlagos 60 kiló körüli karcsú lánnyal. Rájuk azért többen pájáznak, hiába relatív a szépség.
2017. márc. 2. 22:52
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Az én legjobb barátnőm pl ilyen volt. 23 évesen (szűzen) ismerte meg a jelenlegi barátját és már évek óta együtt vannak. A lány kifejezetten szép és intelligens. Nagyon sok pasi odáig volt és van is érte. Persze ez elég ritka, általában az a lány aki 20-on felül szűz, az vagy nagyon ronda, vagy valami súlyosabb defektje.
2017. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem csak tündérmese szintjén lehet ezt elképzelni. De pont ezért tettem fel a kérdést itt a "valóságban".
2017. márc. 2. 22:58
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Ritka, mint a fehér holló. Aki egy minimális mértékben is vonzó szexuálisan az már akarva-akaratlanul is évekkel ezelőtt átesett már a tűzkeresztségen. Talán az ultrakeresztény csajok között akad egy-kettő dekoratív, de az is borzasztó ritka.
2017. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tehát szinte törvényszerűen elvesztitek 20 előtt, ha elvileg nincs defekt és a kinézet is egész jó?
2017. márc. 2. 23:01
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem törvényszerű, mint írtam előbb is, ismerek ilyen lányt. De tényleg nagyon ritka és ha mégis találsz ilyet, nem fogja egyből az orrod alá dörgölni, hogy még szűz vagyok ám...Az én barátnőm pl. 2 hónap járás után merte csak bevallani a pasinak.
2017. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem azért gyakoribb az, hogy várnak ezzel esetleg érettebb, komolyabb korukig. De úgy látszik tévedtem.
2017. márc. 2. 23:11
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
A mai fiatalok akik a social media-n nevelkednek, már előbb érnek. Visszanézve a gimis képeimet, én nagyon gyereknek néztem ki 16-7 évesen, és annak is éreztem magamat. A mai gimis lányok külsőre már kész nők és úgy is akarnak viselkedni. Szerintem ha valaki 20-on felül még szűz (és nem azért mert ronda vagy defektes), az leginkább azért van, mert nem talált még az első alkalomra megfelelő pasit.
2017. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!