Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszon 1-2-3 éves lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon 1-2-3 éves lányokból lehet még csinos szüzet találni?

Figyelt kérdés
A csinos itt azt takarja, hogy nem nagyon nagyon duci az illető, hanem olyan alkat ami tetszhet viszonylag sok férfinak. És nem szeretne egyéjszakás dolgokat, kizárólag szerelemből, tartós kapcsolatban, legalább pár hét ismerettség után fekszik csak le valakivel.
2017. márc. 2. 22:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok meg, hogy hova nem ért még oda ez a tetves social media.
2017. márc. 2. 23:22
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

100-200 éve se voltak csinos, huszonéves szüzek, mert addigra már kb öt éve házasok voltak, esetleg 2-3gyerek anyja.

Egyik nagyim 16 a másik 17 évesen házasodott.

A selejt (csúnya és/vagy szegény és/vagy mentális beteg)

Annyi a különbség manapság hogy a nők nem mennek hozzá az első udvarlójukhoz.

2017. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

Azért az nem igaz, hogy csak a selejt marad. Elég sok ismerősöm van, aki szingli, és nem a "selejt" kategóriába tartozik, sőt!

Hogy szüzek-e, azt nem tudom.

2017. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Hát én ilyen vagyok, de még 20 vagyok, két hónap múlva van szülinapom. Azért nem voltam még senkivel, mert hasonló személyiséget keresek mint én meg őszintén el is ítélem a kurvulást
2017. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy valaki már nem szűz szerintem nem jelenti azt, hogy k*va is és az sem levonható következtetés, hogy nem vágyik tartós kapcsolatra. Én 23 éves vagyok és eddig három férfival voltam együtt, mindhárom kapcsolatom komoly kapcsolat volt (tehát nem az a két hónapig járunk aztán szevasz kategória) Egyébként meg tapasztalatból mondom az első szexuális partnernél legyen az bármilyen élvezetes és jó mindenki fejében megfordul az, hogy vajon milyen lenne mással, az meg csak az illetőn múlik, hogy mit kezd ezzel :)
2017. márc. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szűznek lenni?Mert Te is az vagy, vagy csak fel akarod áldozni oltáron Istennek???Adj fel hirdetést, vagy nézd az arcát.Lehet a szüzed majd otthagy,mikor rájön, hogy mást is ki akar próbálni, ennek az egésznek semmi értelme, hacsak nem feláldozni akarod, és a vére kell:)
2017. márc. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Miért kell a social mediára fogni mindent? A social media előtt még jóval fiatalabban vesztették el a lányok a szüzességüket, mint most, és kb egyből férjhez is mentek.

Nem értem, hogy egy csinos, egészséges szexuális kíváncsisággal és vággyal rendelkező lány miért várna 20-23 éves koráig a szexszel. Ilyen korban csak nagyon vallásos szüzeket ismerek, akik a nászéjszakán hajlandóak először szexelni. De egy átlag lány nem fog eddig várni, mert minek, ha előtte is talál olyan pasit, akit szeret és viszont is szeretik?

2017. márc. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ha a vére kellene akkor a dagi is jó lenne.

Nekem a kezdeti botladozása kell szerelemmel együtt.

2017. márc. 3. 06:59
 19/23 anonim ***** válasza:
Szóval.ki akarod használni.Gratula!Sok sikert!
2017. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szóval sem mondtam, hogy ki akarom használni. Nem azért keresek ilyet, mert valami fétisemnek akarok eleget tenni. Oda is írtam direkt, hogy szerelemmel együtt, csak kihagytam azt, hogy kölcsönös szerelemre értem.
2017. márc. 3. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!