Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért járok így mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok így mindig? Internetes társkeresés? Túlságosan beleélem magam mindig.

Figyelt kérdés

Szóval Facebook próbálok ismerkedni, 24 éves vagyok. És Kezd elegem lenni ebből az egészből, beszélgettek lányokal próbálkozok találkozott egyeztetni, na van egy lány akivel fél éve beszélek. És most kérdeztem rá ér-e jövőhéten meg ilyenek, és jött hogy nem tudja. Mert hogy ö dolgozik és munka után már nem találkozik senkivel, kicsit össze is vesztem vele. 1 évvel fiatalabb tőlem 23 éves, azt tudom gyárba dolgozik, 8 óra munka +4 óra utazás. De Most ez mellet tényleg olyan lehetetlen találkozni mással?


Egyik legnagyobb bajom,hogy olyan vagyok mint aki a kedvenc sorozatomba benne van Raj Koothrappali túl komolyan veszem a lányokat, és már nettes beszélgetés alapján is beleélem magam hogy találkozunk és melletem fekszik, megmasszírozom meg ilyenek. Legszívesebben felvágnám az erem vagy felakasztanám magam. Mit csináljak hogy változzon a helyzet?



2017. febr. 25. 20:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó majd jövőhét hétvégén talán megkérdem, inkább csinálom én is a magam dolgát.
2017. febr. 26. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!