Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért járok így mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok így mindig? Internetes társkeresés? Túlságosan beleélem magam mindig.

Figyelt kérdés

Szóval Facebook próbálok ismerkedni, 24 éves vagyok. És Kezd elegem lenni ebből az egészből, beszélgettek lányokal próbálkozok találkozott egyeztetni, na van egy lány akivel fél éve beszélek. És most kérdeztem rá ér-e jövőhéten meg ilyenek, és jött hogy nem tudja. Mert hogy ö dolgozik és munka után már nem találkozik senkivel, kicsit össze is vesztem vele. 1 évvel fiatalabb tőlem 23 éves, azt tudom gyárba dolgozik, 8 óra munka +4 óra utazás. De Most ez mellet tényleg olyan lehetetlen találkozni mással?


Egyik legnagyobb bajom,hogy olyan vagyok mint aki a kedvenc sorozatomba benne van Raj Koothrappali túl komolyan veszem a lányokat, és már nettes beszélgetés alapján is beleélem magam hogy találkozunk és melletem fekszik, megmasszírozom meg ilyenek. Legszívesebben felvágnám az erem vagy felakasztanám magam. Mit csináljak hogy változzon a helyzet?



2017. febr. 25. 20:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most hogy összevesztem ezzel a lánnyal, eléggé magam alatt vagyok. Pedig nem is jártunk, mi lesz akkor ha kapcsolatom lesz.
2017. febr. 25. 20:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallod...napi 12 órát utazik ill. dolgozik. Én se mennék. De komolyan.

Amúgy meg ne legyél Raj mert akkor néma leszel és állandóan le kell részegedned ha nővel akarsz beszélni.

2017. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hétvégén nem dolgozik, akkor hagyjam a fenébe?
2017. febr. 25. 20:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Össz-vissz napi 4 óra a utazás + 8 óra a munka, így van meg a 12 óra.
2017. febr. 25. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Facebookon random ráírsz nőkre? Ez tré...
2017. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, írok rá mindenkire! Csak ott próbálok ismerkedni. Miért mit tehetek?

Ehhez hozzátenném volt egy amerikai csaj aki magyarba volt összeismerkedtem vele élőbe, látszott bejövők neki ismerkedtünk aztán netten beszéltünk pár napig hétig. És Nem lett abból se semmi. Élőbe hogy ismerkedjek?

2017. febr. 25. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldást már te is tudod. Az első pillanattól nyílt lapokkal kell játszani és addig ütni a vasat amíg meleg. Fél év az rengeteg idő, nem is érem, hogy bírtad ki, hogy ne hívd el valahova, vagy legalább ne pedzegesd a témát már úgy 5 hónapja?!
2017. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, hol kezdjem...

1. Ne levelezz fél évig, ha kapcsolatot akarsz.

Egyrészt ennyi idő után senki vesz komolyan. Másrészt csak telik az idő.

Egy-két csevegés után térj rá, hogy szeretnél találkozni.

Ha nem lesz belőle semmi, legalább időben kiderült.

2. Ne hisztizz. Fogadd el, hogy van olyan nő, akinek a napi 24 órába csak 24 óra fér bele. Dolgozik, utazik. És eszik, zuhanyozik, elmegy mosóport venni, felsöpör, beugrik fodrászhoz, stb. Tök jó, hogy te kitaláltad, hogy ha épp nem melózik, akkor a rengeteg szabadidejét mind veled töltheti. Aztán pedig hisztizel, ha nem lelkes.

Arra rá se merek kérdezni, hogy milyen messze laktok egymástól, ki utazna kihez, és te mit dolgozol, ha egyáltalán...


Szóval.

Találd fel magad. A társkereső nem azért van, hogy ott éld az életed, és 256 km-re élő emberekkel levelezz évekig.

Hanem hogy a sok társra vágyó fel tudja venni egymással a kapcsolatot, és személyes találkozót tudjanak összehozni.

2017. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó oké, igaz lehet túl sokáig húztam az időt! Akkor lépjek hamarabb ha nem akar találkozni akkor meg tudom hogy fölösleges?

Amit csinálok az is egy fajta munka a tőzsdén kereskedek. 19 évesen kezdtem, eleinte csak hobbi volt de tavaly január óta nem kell dolgoznom. Persze van bukások is néha, olyankor az idegrendszerem kikészül is kell a xanax.


Jó akkor keresek mást köszi a válaszokat.

2017. febr. 25. 21:06
 10/11 opened paradise ***** válasza:
És nem kérdezted meg,hogy máskor lenne-e kedve? Mert teljesen érthető,hogy nem akart.
2017. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!