Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez igaz a barátnőszerzésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz a barátnőszerzésre?

Figyelt kérdés
Az valoban igaz, hogy ha egy ferfi teper egy no utan, nezhet ki akarmilyen jol vagy lehet akarmilyen kedves/vicces/jofej akkor egyaltlan nem biztos, hogy ossze fog jonni vele sot valoszinuleg nem. Viszont ha valaki onmagaval foglalkozik, a sajat elete es celjai a legfontosabbak es magabiztos kisugarzasa van akkor nem is kell erolkodnie mert a nok jonnek "maguktol". Mivel a legfontosabb nekik a magabiztos kisugarzas es szemelyiseg?
2017. febr. 23. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Nagyrészt igaz, persze ezt tagadja a legtöbb nő, ezért is fognak most lepontozni. :)
2017. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2017. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból ezen vagyok. Nincs és nem volt barátnőm de nagyon jól elvagyok. :)
2017. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
sztm.Igaz.Egy magabiztos férfi az vonzó.Ha valaki túlzottan teper nemmindíg jó.Lehet már terhelő.
2017. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Evolúciós okokból az önmagát és környezetét irányítani képes, domináns férfiak vonzóak a nőknek, akik rendelkeznek célokkal, jövőképpel, határozottak, erősek stb. hiszen ezek a tulajdonságok mellett érzik a nők biztonságban magukat, ami szintén visszatérve az evolúciós okokhoz a fajfenntartáshoz elengedhetetlen. Eddig tudsz követni? Most jön a java. ;) Ennél a korszaknál maradva szerinted "törékeny" Panna az kőkorszaki PlayPrehistoricBoy címlaplány mennyire volt kitéve a vadon szörnyűségeinek egyedül? Nyilván semennyire, ezért kereste az igazi férfit aki megvédheti, vadászhat neki stb. Na már most tegyük fel Panna találkozik "cuki tekintetű" Lajossal aki folyton kedveskedik neki, de ha betámad a kardfogú tigris, vagy az ellenséges törzs keménycsávója, szerinted 1 től 10es skálán hány alsónadrágot használ el futás közben? Panna nyilván friendzone-ba pakolja a jófiút mert neki a biztonság a lényeges. Fun fact: hacsaknam Lajos barátunk nem kólintja fejbe Pannát egy kővel de az már más tészta. Na de térjünk csak vissza a jelenhez a kis kitérőm után. Mit is jelent ez valójában? Úgy képzeld el, mintha ez beléjük lenne kódolva! Persze lehet mondani, hogy nem így van, de ehhez egy olyan szintű önismeret kell ami nincs meg minden lányban. Így nem releváns mindegyikük véleménye ebben a témában. Röviden és tömören - KURZ UND KNAPP - ezen bekódolást az érzelmek vetítik ki. Vágesz? Vonzalmat ÉREZNEK. Racionálisan gondolkodva nem létezik vonzalom. Biztos veled is volt már olyan, hogy hiába volt egy lány külsőre és belsőre megfelelő számodra (a.k.a. racionálisan), ám mégsem éreztél vonzalmat. Ez ugyanaz. Ezért van az, hogy szépen felsorolják, hogy a kedves, aranyos, udvarias fiú KELL(hopp dolgozik a racionális félteke az agynak), de mégis egy rosszfiúnál kötnek ki. De hogy valami tanácsot is adjak, ahhoz, hogy álom-férfi legyél előszöris válj saját álmaid énjévé, mindeközben pedig ne érdekeljen mekkora őrültségeket is teszel, csináld azt amit akarsz, akkor amikor te akarod. Fun lesz az életed, és hidd el ettől leszel vonzó. Majd pedig rájössz, hogy az életed maga a torta és a nők "csak" a hab :) Végezetül annyit tennék hozzá, hogy ha tetszett olvasd el újra hátha valamin átsiklottál és nem utolsó sorban élvezd az életed mert ha nem így teszel, a halálos ágyadon már hiába sírsz. Légy boldog a bőrödben, tedd azt, amit akarsz! Písz ;)
2017. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Már megint a végletek. A középút a jó, a középút! Nem kell teperni, de nem kell csak magaddal foglalkozni sem.

Mindenesetre az tényleg illúzió romboló, ha szaladnak utánad, tepernek érted. Nekem elmegy a kedvem az egésztől. Csak akkor tetszik, ha előtte én csináltam ugyan ezt és még nem untam rá a dologra dafte.

Viszont ha csak úgy előadnám a Csekonics bárót és árasztanám a pozitív energiákat, magabiztosan korzóznék szerintem nem találnának csak úgy meg.. Vagy ha mégis, akkor sem kellene, mert nem tettem érte. Engem ne szólítgassanak csak úgy le csajok. Majd én megmondom mi merre hány méter kérem szépen.

Legyél kedves, de mértékkel. Érdeklődj de ne vidd túlzásba. Ne támassz elvárásokat, ne nyaggasd és ne vigyél semmit se túlzásba. Ne keresd, ne írj neki rendszeresen. Viszont amikor beszélsz vele legyél nagyon megnyerő. Kedves, érdeklődő, figyelmes. Aztán vágd el hirtelen. Érd el, a figyelmét, férkőzz be a gondolataiba, keltsd fel az érdeklődését amivel csak tudod. Legyél kicsit titokzatos. Mondj is, de tartsd is meg. Paradoxonok kálváriája ez kérem.

2017. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#1

Miért tagadnák a nők? Vagyis hát természetesen csak a saját magam nevében beszélhetek, de szerintem az a normális, amit a kérdező írt :D Számomra inkább a görcsös, "mindegy ki csak nő legyen" hozzáállású pasik a taszítóak...

Mondjuk ha már van kiszemelt, akivel megvan a kölcsönös szimpátia, akkor persze kell tenni a dologért (mindkét félnek), de addig szerintem igaz, hogy csak simán érezze jól magát az ember, engedje el a dolgot, aztán lesz ami lesz.

A mániákus, kétségbeesett "barátnőszerzés" számomra inkább taszító...

2017. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Persze, hogy igaz. Nem véletlenül néznek át a nők azokon a pasikon akik folyton udvarolnak, kedveskednek, bókolnak nekik. Ahogy egy előző válaszoló is megmondta: "Evolúciós okokból az önmagát és környezetét irányítani képes, domináns férfiak vonzóak a nőknek".

A romantikus nyálgépek maximum lelki szemetesládának jók a nők számára.

2017. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel.

N25

2017. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

#8

Azért van különbség az erőlködő mániákus, és egy tényleg romantikus pasi között, aki kimutatja hogy érdeklődik és vannak érzései, HA már tényleg közel került adott lányhoz.

Szimplán mindenkire rárepülni kicsit gáz....

2017. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!