Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek ezt?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn ismerkedtem egy fiúval. Azt mondja egy nap azért nem írt, mert neki lelki problémái voltak. De még csak bocsánatot sem kért. Jó, most tudom itt azt írják, hogy ez csak netes társkeresés, és ne vegyem komolyan, de vannak hazug emberek is.
2017. febr. 20. 17:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak problémám, de nem mutatom ki annak akivel ismerkedem elvileg. Jártam már ilyennel, és volt olyan, hogy nem találkozott, mert neki problémái vannak.
2017. febr. 20. 18:14
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan képes voltál berágni, hogy egy napi nem írt és még magyarázkodást vagy bocsánatkérést is elvárnál? Az kemény.

Simán el tudom képzelni, hogy rosszabb napja volt és nem akart senkivel sem beszélni, mindenkivel előfordul. Neked kell eldöntened, képes vagy-e neki megadni a tiszta lapot és bizalmat. Bár ha eddig nem vert át, ez lenne a minimum. Nyitott szemmel járni és nem hagyni magad hülyére venni egy dolog, de egy apróságot felfújni és minden rosszat mögé képzelni már teljesen más tészta.

2017. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Máskor meg már volt úgy, hogy egy csomó ideig váratott egy válasszal, amikor írtam.
2017. febr. 20. 18:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy nap nem írt?

Hát ez felháborító! És még bocsánatot sem kért? Gusztustalan!


Már miért kéne naponta írnia?????

2017. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Persze, de ha én csinálnám ugyanezt, akkor meg egy köcsög lennék, csak mert nő vagyok.
2017. febr. 20. 18:20
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

2Persze, de ha én csinálnám ugyanezt, akkor meg egy köcsög lennék, csak mert nő vagyok"


És ezt a bődületes baromságot ugyan ki mondta neked?

2017. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, nálad óriási baj van fejben.


Sem neked, sem másnak nem kötelessége minden üzenetre azonnal válaszolni és minden nap írni. Az embernek van élete, munkája, most érted, sok éve vagyok a szerelmemmel és ő a legfontosabb ember az életemben, de ettől még edzés közben, munkahelyi megbeszélésen, barátnőkkel való beszélgetés során és még ezer másik szituációban előfordulhat, hogy nem írok vissza neki, ha rám ír. És tudja is. Ha sürgős, nyilván felhív, ahogy én is őt, de nem várjuk el a másiktól, hogy 24/7 glédába álljon és azt lesse, mikor kell valamit írnia.


Egyáltalán, te örülsz neki, ha csak kötelességből írnak vissza, mert tudják, hogy különben hatalmasra fúvod a problémát és hiszti van belőle???

2017. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Vagy akár az is lehet, hogy van valakije, és azért nem írt, nem keresett, vagy pont randizott mással.
2017. febr. 20. 18:29
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
A srác érdekében remélem igaz a gyanúd, legalább nem melletted köt ki szerencsétlen.
2017. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Most őszintén, miért próbálsz ismerkedni, ha egy alap bizalmat nem tudsz mással szemben táplálni legalább addig, amíg nem ad okot az ellenkezőjére?
2017. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!