Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek ezt?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn ismerkedtem egy fiúval. Azt mondja egy nap azért nem írt, mert neki lelki problémái voltak. De még csak bocsánatot sem kért. Jó, most tudom itt azt írják, hogy ez csak netes társkeresés, és ne vegyem komolyan, de vannak hazug emberek is.
2017. febr. 20. 17:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én már internetes társkeresés alatt, is korrekt vagyok a másik féllel.
2017. febr. 20. 17:54
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Jézus, kötelező minden áldott nap írnia egy netes ismerkedés során? Sose tudtam, hogy ez szabály lenne...


Még össze se jöttetek, de már számolod, ellenőrzöd, gyanúsítgatod... biztos kell neked párkapcsolat?

2017. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát én ezt el is tudom neki hinni :D

Hisz ki hazudik ilyet? Vagy igaz, vagy hazudik, de csak az hazudik ilyet, akinek tényleg gondok vannak ott bent, csak nem tudja :D

2017. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan ezt csináltam egy férfival. Be voltam fordulva, nyílván nincs kedvem egy "idegennel" beszélni, mert úgy is bombázna a kérdésekkel, hogy de mi a baaaj, stb. Szóval hidd csak el. 24L
2017. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

mi a francért kéne bocsánatot kérnie?


ha neked sz..r napod van, akkor te még bocsánatot kérsz a másiktól, hogy bocsi, de sz.r napom van. miért kell ilyenért bocsánatot kérni?

egyszerű kijelentés miért nem elég?


elmondta, hogy miért nem volt elérhető, őszinte volt veled, de te még a kákán is a csomót keresed, hogy hogy tudnál bele kötni.

jó ez neked?

2017. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Neten keresztül, ha nem írja meg mi a baja, úgy se látszik rajta.
2017. febr. 20. 18:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, hogy őszinte volt-e?
2017. febr. 20. 18:04
 8/20 anonim ***** válasza:
onnan bm, hogy ilyennel az ember nem szokott viccelni. de akkor te ezek szerint te szoktál, hát gratula neked.
2017. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan.


Saját önkényes döntésed, hogy megbízol-e benne, amíg kiderül, őszinte-e, vagy nem bízol meg benne. Utóbbi esetben nem érdemes emberi kapcsolatokkal próbálkoznod, hanem saját magad kéne rendberakni, és ha azzal már megvagy, akkor másokkal foglalkozni.

2017. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
ja, és még valami, nem vagytok ti még olyan viszonyban, hogy bármi közöd is lenne a lelki problémáihoz, szóval azt ne várd, hogy majd csak úgy elmondja neked a legbelsőbb dolgait ezzel kapcsolatban. majd ha kiérdemled és eljuttok oda idővel.
2017. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!