Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van nagyobb társadalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nagyobb társadalmi elfogadás a 30 feletti hosszabb ideje egyedülálló férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Ha egy 30 feletti férfi több éve szingli az becsülendő, ráér még, jól teszi stb. Ezt hallom a környezetben mindenhol de ha egy ugyanilyen korú nő szingli akkor vénlány lesz meg macskás nő és társai megjegyzések jönnek felé.


Mi ez a kettős mérce nők és férfiak között? Miért mindig a nők vannak hátrányban?


2017. febr. 9. 07:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a nőkkel szemben korábban jön az elvárás, hogy most már szülnie kéne, mert kifut az időből. Ha egy nő 40 évesen szül, sokan megszólják, hogy milyen későn, de ha egy férfi lesz 40 évesen apa, az senkit nem döbbent meg.

Amúgy nekem a 30 év feletti egyedülálló férfi ismerőseimet is kérdezgetik néha, hogy mikor lesz már valakije, de az tény, hogy engem (31N) szabályosan zaklatnak ezzel az ismerőseim.

2017. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerű. 50 éves pasi is simán csinál gyereket. Az 50 éves nő viszont már nem szül gyereket. Már a harmincas éveik végén is több veszéllyel jár a gyerekszülés. Családot, gyereket szeretne, a nő nem várhat, hogy ráérek majd 40-50 éves koromban.
2017. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Rossz a megközelítés...nincs semmiféle kettős mérce...a társadalom változik, és vele az egyének. A nők egyte később szülnek és egyre több a válás...ezek sok mindent meghatároznak, ha "mögé" gondoltok.
2017. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén: Mi értelme a kérdésednek? Tettél pár kijelentést és láthatóan teljesen hidegen hagy, ha valami nem úgy van, ahogy elképzelted.


"Miért van nagyobb társadalmi elfogadás a 30 feletti hosszabb ideje egyedülálló férfiakkal szemben?"

Mert egy férfi tovább termékenyebb. Egy nő kifut az időből és veszélyeztetett terhes lesz.

Társadalmilag az elfogadottabb, ha a férfi idősebb egy kapcsolatban. Egy 30 éves férfi könnyen talál fiatal nőt, de egy 30 éves nő, csak idősebb férfit foghat ki általában.


" Ha egy 30 feletti férfi több éve szingli az becsülendő, ráér még, jól teszi stb. Ezt hallom a környezetben mindenhol de ha egy ugyanilyen korú nő szingli akkor vénlány lesz meg macskás nő és társai megjegyzések jönnek felé. "

Akkor lépj ki a rózsaszín álomvilágodból és egoista életedből és nézz körül a valóságban is. 25-28 éves férfi ismerőseim sorban kapják, hogy ideje lenne már családot alapítani és gyereket csinálni. Megértem én, hogy nőként csak a saját kis világod veszed észre, de nem csak a te életedből állnak a dolgok.

Egy férfi ismerősömnek sem mondták még, hogy ráér. 24 vagyok, de én is már kaptam pár megjegyzést, hogy gyereket kéne csinálnom és egyre nehezebb csajt találnom, mindezt úgy, hogy most is van barátnőm. És a környezetemben egy nőnek sem mondták, hogy alapítson családot fiatalon, maximum néhány idősebb rokonuk.

A macskás nős megjegyzéseket csak olyan szövegkörnyezetben hallottam, amikor saját maguknak mantrázták a csajok panaszkodva, közben sorban küldték el a jelentkezőket. Nos, ők ne csodálkozzanak, ha néhányan megmondják nekik, hogy mi a helyzet.


"Mi ez a kettős mérce nők és férfiak között? Miért mindig a nők vannak hátrányban?"

Mi ez a kettős mérce? Hát pont az, amit te most alkalmazol és amivel hátrányosabb helyzetűnek próbálod magad feltüntetni. EZ a kettős mérce. És nem, nem mindig a nők vannak hátrányban.


"Egy csúnya pasi is kimondottan találhat csinos szép barátnőt. Csomó ilyen párt ismerek. A férfiaknak jobban számít a külső mert vizuális típus"

Most viccelsz vagy troll vagy?

Kérlek, mesélj arról, hogy szerinted az általad teremtett álomországban, a csúnya pasik hogy csajoznak... Csomó ilyen párt ismersz? Hát persze! Hemzseg a világ az olyan kapcsolatoktól, ahol csúúúnya srácoktól hullanak a bugyik.

2017. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Nézzetek már utána. A sperma minősége is romlik a kor előrehaladtával. Persze ezt nem illik tudni, miért is? Pont mert a nőket kell bszogatni. Csak bizonyíték a kérdésre.
2017. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 GipszI ***** válasza:

#15: "A sperma minősége is romlik a kor előrehaladtával."

Senki se mondta hogy ez nem igaz.

Ami viszont igaz, fentebb írták is, hogy míg egy 40 éves férfi simán csinál gyereket, addig egy 40 éves nő már igencsak nehezen fog tudni gyereket vállalni...

2017. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Simán teherbe tud esni, csak nagyobb a kockázat, hogy nyomi lesz a gyerek. Ahogy rossz spermánál is.
2017. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Miért mindig a nők vannak hátrányban?"

1, Egy hapsi sokkal nagyobb hátrányban van, mert a nők igen is nagyon válogatósak;

2, A hapsik próbálnak nem belelépni még egyszer ugyanabba a szituba, ezért inkább vállalják a szingliséget.

3, Sokszor a nők saját magukat navigálják hátrányba, észrevétlenül.

2017. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Azért talán,mert egy férfi akár 40 évesen is megnősülhet.Van olyan rokonom,aki 38 évesen nősült meg és 1 évvel később 39 évesen lett 1 gyereke.Ennyi.Mit kell ezen veszekedni?

Én idén leszek 30 éves és már lassan 3 éve vagyok szingli.Pár évvel ezelőtt nekem is volt élettársam meg évek során több komoly kapcsolatom is,most mégis egyedül vagyok,de nem siránkozok.Lenne most is 2 lány,aki szeretne velem összejönni komoly kapcsolat céljából,csak sajnos nekem ők nem tetszenek.Ez van...becsapni meg nem akarom őket,mert azzal magamnak is hazudnék.(Ja és gyereket nem akarok még mindig,míg sok nő ebben a korban talán már igen.)

2017. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
előző, csúnyák azok a csajok?
2017. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!