Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte emberek! Kit mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte emberek! Kit mennyire érdekel hogy párjának mennyire magas a "társadalmi értéke"?

Figyelt kérdés

Pl van egy férfi aki tök jól elvan egy csúnyább nővel, vonzónak találja, boldog vele stb...


De zavarja hogy a társadalom azt látja hogy egy csúnya nője van, emiatt inkább szépet akar.


2017. jan. 9. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Engem egy időben zavart volna. Azt akartam, hogy minden srác tudjon róla, hogy nekem van a legszebb nőm a kocsmában, ha együtt ott vagyunk stb.


Aztán olyan barátnőm volt. Gyönyör szép volt, csak butus. Nem szerettem...


Aztán beleszerettem egy olyanba, akit az elején nem is találtam szépnek, inkább csúnyácskának. Ha mosolygott, akkor tetszett picit, de annyira nem. Az alakja jó volt és nagyon nőies.

Szerelmes lettem= Nála szebb nőt az idő alatt senki nem lett volna képes mutatni nekem, és amikor együtt elmentünk valahova, akkor mindig sajnáltam a többi srácot, hogy nekik "olyan" barátnőjük van, amilyen és nekem meg milyen gyönyörű és még okos is és jófej stb.


Persze objektíven messze nem ő volt a legszebb... Sőőőt közép kategória alatt is talán... De én vele voltam és gyönyörű volt a szememben. Szóval akkor is érdekelt, hogy szép legyen, de valahogy megváltozott a dolog. A bensőjét láttam, amikor ránéztem. A lelke volt szép, és én azt csodáltam. Meg persze a rózsaszín köd is :)

2017. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez zavarja, akkor nem szereti. Jobb, ha szakít vele, hogy a nő tudjon olyan párt találni, aki szereti
2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekel, hogy kinek mennyi a társadalmi értéke. Magamnak választok párt, nem a világnak.
2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem zavar, hogy a társadalom mit mond. Nem ismerek mindenkit személyesen, így a véleményük sem számít. Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor az vagyok.

17L

2017. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Elég baj az neki. :) Majd a halálos ágyánánál megköszönheti a "társadalomnak", hogy a megfelelési kényszere miatt lemondott a boldogságáról. Tényleg mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja. Van aki egyenesen ezt a képességét tökélyre is fejlesztette.
2017. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Társadalmi értéken talán legutoljára jutna eszembe a kinézet. Így nem túl szerencsés megfogalmazás. Társadalmi érték alatt inkább egy státuszt, rangot vagy esetleg köztekintélyt értünk, akár népszerűséget is, akit egy kisebb vagy nagyobb közösség tagjai elismernek, egy író vagy orvos, közszereplő, egyetemi tanár, iskolaigazgató, hegedűművész, olimpiai bajnok stb.
2017. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak a saját mércém van! Ha szeretem, pont le 💩 - om... Ki / mit gondol!! ;)
2017. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Amikor csak ismerkedtem a barátommal, akkor annyira nem is tetszett, nem gondoltam volna, hogy olyan fiúval jövök össze mint ő, főleg hogy hosszú haja van, soha nem képzeltem el magam mellett egy hosszú hajú fiút :D aztán annyira megfogott a személyiségével hogy pár nap alatt belé szerettem. És az a vicces, hogy anyum néha szokta mondani hogy barátom volt-e már fogszabályzáson vagy látta-e már bőrgyógyász az arcát és én csak lesek hogy mégis miért. Igen, eleinte feltűnt hogy nem a legszebbek a fogai, vagy hogy nem a legszebb az arca de aztán ahogy telt az idő én már észre se veszem, annyira a szépet látom csak meg benne, hogy az esetleges hibáit észre se veszem :) úgyhogy egyáltalán nem érdekel ki mit mond, mondjuk olyanokat még soha nem mondtak nekem, hogy jobbat érdemlek meg stb, azt az embert jól ki is oktatnám, de hál isten mindenki észreveszi, hogy milyen nagyszerű ember a barátom :)
2017. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
"Sajnos" nem vagyok eléggé agymosott ahhoz, hogy érdekeljen, ki mit gondol rólam és a magánéletemről. :)
2017. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el miket írnak állandóan itt (is) fiatal srácok arról hogy mikor idősebb nővel kavarásztak, utólag hogyan értékelik.


Szégyellik, restellik. Undorító ahogyan beszélnek azokról akiket öleltek-szerettek, kérleltek :)

2017. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!