Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg egyedülálló anyukákat?

Figyelt kérdés

Bizonyára furcsa kérdés, de megvan rá az okom. Nekem sajnos nem lehet gyerekem, viszont nagyon szeretem őket és nem szívesen hagynám ki ezt az életemből. Igen tudom vannak alternatív módok is a megtermékenyítésre, de eleg nagy veszélyei vannak (nem egy ismerősnek született sérült gyermeke, csak mert a donor spermat rosszul fagyasztották le)


Szívesen meghallgatok minden lehetőséget!


2017. febr. 7. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Játszótér, bölcsi, ovi, Tesco.....

Leginkább társkereső oldalakon:)

2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

örökbefogadás!

Az jó,lehet így gyereked!

lehet kicsit is kérni babát is,fiút lányt egyaránt,sok sikert!

2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

"nem egy ismerősnek született sérült gyermeke, csak mert a donor spermat rosszul fagyasztották le"


Ez biológiai képtelenség. Ha már a sperma hibás, akkor abból létre se jön terhesség, vagy már zigóta korban nem tud tovább fejlődni és elhal a terhesség. Ha valakinek sérült gyermeke születik, annak lehetnek genetikai okai (mivel a donor spermát ebből a szempontból vizsgálják, ezért anyai eredetű), vagy a terhesség során fellépő komplikációk okozhatnak magzati ártalmakat, születési sérüléseket. A sperma tárolása ezekre abszolút nincs hatással.


A kérdésedre válaszolva: igazából bárhol lehet ismerkedni egyedülálló anyákkal, csak a "saját gyerek" élmény szempontjából egyáltalán nem mindegy, hogy mekkora a gyerek és hogy képben van-e az apa. Mert ha a gyerek mondjuk elmúlt már 5 éves és tartja a kapcsolatot az apukájával, akkor nem fogsz tudni a helyébe lépni, bármennyire szeretnéd is.


Én kisgyermekes anyukaként ismerkedtem és arra vágytam, hogy a potenciális partnerem ENGEM válasszon, ne a körülményeimet. Elég kiábrándító, ha valaki azért választ, mert általam tudja megvalósítani mindazt, amit egyedül nem tud. Arról nem beszélve, hogy attól, hogy van gyermekem, még szeretnék közöset is a párommal.

2017. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már feltetted pár hónapja, kaptál is válaszokat. Egyébként meg semmiképpen nem ajánlom a játszóteret, bölcsit, ovit mert esetleg pedofilnak néznek, és jól megagyalnak. Inkább netes társkereső.
2017. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"nem egy ismerősnek született sérült gyermeke, csak mert a donor spermat rosszul fagyasztották le"


érdekes körökben mozoghatsz, ha ilyen sok ismerősöd van akinek mesterséges megtermékenyítése volt...

maradjunk annyiban, hogy inkább minden "okosságot" összeolvasol a neten.

amúgy meg a társkeresők rogyásig vannak elvált gyerekes nőkkel.

legutóbb legalábbis 10-ből 4-5-nek volt gyereke, mikor társkeresőztem.

2017. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalak.

Hidd el nagyon sok anyuka van aki vágyik egy társra, de több gyerekre már nem feltétlenül.

2017. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.


Többieknek pedig...

-nem egy ismerős konkrétan 3 (ha már ennyire érdekes körökben mozgok, mellesleg volt párom egészségügyi dolgozó(nem nem ápolónő aki csak hallotta a kollégájától ezeket))

- másodszor is folyékony nitrogénben hűtik le a spermát, hogy ne kristályosodjon ki... és itt a probléma a nem megfelelő hűtésről

2017. febr. 7. 15:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedj lányokkal és ha felmerül a gyerekvállalás, majd örökbefogadtok.


Egyébként jóképű férfi vagy?

2017. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annak mond a környezetem, csak az eddigi egyetlen és egyben hosszú párkapcsolatom miatt nincs sok tapasztalatom sajnos.
2017. febr. 7. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj üzenetet:)
2017. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!