Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg egyedülálló anyukákat?

Figyelt kérdés

Bizonyára furcsa kérdés, de megvan rá az okom. Nekem sajnos nem lehet gyerekem, viszont nagyon szeretem őket és nem szívesen hagynám ki ezt az életemből. Igen tudom vannak alternatív módok is a megtermékenyítésre, de eleg nagy veszélyei vannak (nem egy ismerősnek született sérült gyermeke, csak mert a donor spermat rosszul fagyasztották le)


Szívesen meghallgatok minden lehetőséget!


2017. febr. 7. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
# 7: De magyarázd már el, hogy születik sérült gyerek a nem megfelelő hűtéstől? Tényleg nem értem. Ha károsodik a sperma, akkor egész egyszerűen nem alkalmas a megtermékenyítésre, de olyan nincs, hogy belemásznak a génhibák... ez teljes biológiai képtelenség. A DNS nem tud sérülni a hűtéstől. Az meg, hogy egészségügyi dolgozó valaki, az konkrétan semmit nem jelent. Nekem is van egy csomó egészségügyi dolgozó ismerősöm, de csak ahhoz értenek, amilyen területen dolgoznak.
2017. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!