Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban a nők a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban a nők a férfiak szűk rétegét találja vonzónak akkor így sok vénlány fog maradni?

Figyelt kérdés
Azt mondják nagyon szűk réteg ami vonzó a nők többségének. Nyilván ebben a szűk rétegben lévő férfiak között nagy a szórás. Tehát valakinek a szexi férfiasan macis valakinek a sportos izmos valakinek a barna valakinek a szőke de mind abban a szűk körben van. Ugyanis a férfiak nagy része szerintem nem vonzó a nőknek. Mert vagy alacsony vagy kövér vagy nincs férfias kisugárzása, idomtalan stb.. Így akkor sok vénlány fog maradni.
2017. febr. 8. 16:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ma 18:09

Te ugye csak trollkodsz? Vagy még nem végeztél az általános iskolával se? Vagy mi az oka annak, hogy nem ismered az "átlag" fogalmát? :D

2017. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
29%

Az valóban igaz, hogy a szinglik aránya nagyjából egyforma arányú a két nem között, azonban ezeknek az oka távolról sem egyforma.

A férfiak körében az agglegényélet az esetek többségében nem az ő választásuk, vagyis nem azért vannak egyedül, mert az annyira jó lenne nekik, hanem mert vagy nem jut nő nekik vagy azok, akik kéznél vannak olyan rondák és/vagy ostobák, hogy max. egy cirkusz fogadná be őket, hogy gyerekeket ijesztgessenek vele. Nem véletlenül hasonlítják az egyedülálló életet a férfiak a kopaszodáshoz: nem tudsz mit csinálni ellene, nem te döntöd el, hogy akarod-e, te csak az alany vagy, akivel mindez megtörténik.

A szingliség a nők esetében teljesen más. A szingli életmód a nőknél olyan, mint egy cigiszünet két kapcsolat között, amit akkor tartanak, amikor momentán úgy érzik jobb lenne nekik egy kicsit egyedül. Ők szabják meg mikor végződik az addigi kapcsolatuk és ők döntik el mikor kezdődik a következő, a döntéshez való jog pedig annyi önbizalmat ad nekik az egyedülálló hónapjaik során, hogy nem stresszelnek annyit, mint a szingli férfiak, hisz velük ellentétben nekik 2-3 nap alatt horogra tud akadni egy olyan férfi, aki a kérésükre kivágja a szívét és a kezükbe adja. Persze van néhány nő, aki túl sokáig marad kint cigizni és annyira elvakítja a füst, hogy nem veszi észre, hogy eljártak felette az évek és kevesebb férfi érdeklődik iránta, de még így is van lehetőségük egy jó nagy tálnyi férfiból válogatni. A szóban forgó vénlányok olyan nők, akik azt hitték, hogy akármeddig maradnak kint cigizni, mire visszamennek a férfiak ugyanúgy fognak kapkodni utánuk, éppen ezért az elvárásaikat se vitték lejjebb, hisz arra számítottak, hogy ugyanúgy jönni fog majd 30 pasi, mint amikor kimentek szünetre. A vénlány igazából olyan, mint egy 40 éves focista, aki még mindig azt hiszi, hogy az ereje teljében van és bárkit le tud győzni, ebben a hitben pedig simán kiáll a húszasokkal versenyezni - és gyönyörűen el is bukik.


Amatőr antropológusként állítom, hogy a történelem során soha nem volt olyan idős nő kultusz, ahol az idős nőket a szépségük miatt imádták volna. Az ilyen nők a tudás és a bölcsesség attribútumai voltak, nem pedig a fizikai megjelenésükért bálványozták őket, azonban néhány évtizede valami olyasmi történt, ami az elmúlt 10000 év során még egyszer se: kialakult az idős nők szépségkultusza. A legjobb példa erre a MILF, persze mindig is voltak szépen kinéző idősebb nők, de a történelem során soha nem voltak ilyen mértékben fetisizálva, ez pedig felveti a kérdést, hogy ugyan mi vezetett ide? Én és néhány hozzám hasonló szakbarbár arra a következtetésre jutottunk, hogy mivel egyre több férfinak a 30-40 éves kiélt nőkön kívül nincs semmi más esélye a párkapcsolatra, így ezen férfia körében ez a nőideál kezdte felváltani a klasszikus fiatal és hamvas leány szépségideálját, hisz számukra ez volt az elérhető nők egyetlen fajtája, így evidens, hogy ezt fogják imádni, mint a szépség zenitjét - ez pedig a kérdésben szereplő vénlányok számára nemhogy rosszat, de kifejezetten jót jelent, tekintve, hogy az előbb említett férfiak köre egyre inkább növekszik, vagyis ezzel párhuzamosan egyre több az olyan férfi, akik ezeket a nőket bálványozzák, ergo ezek az idősebb nők egy seregnyi férfi közül válogathatnak, magyarul nem kell attól tartaniuk, hogy egyedül múlnak ki, tekintve, hogy egy komplett kultusz épült a szépségük köré.

2017. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

"Amatőr antropológus", kész vagyok.


Azt mondja már meg nekem valaki, miért akarnak a férfiak ennyire nőt? Nekem nem volt még pasim, ha lefogynék, biztos lenne, de amiket itt olvasok, inkább magamon tartom a hájat, hogy ne kelljen részt venni ebben az egész cirkuszban.


A férfiak miért nincsenek el egyedül? Miért csak párkapcsolatban látják az életüket? A szingli dolog is úgy kezdődött, hogy minden szingli társat akar, Bridget Jones-tól Carrie Bradshaw-ig mindenki.


Kipróbálni magad egyedül az életben, az kihívás. Mindenki elhagyhat, de te mindig ott maradsz magaddal. Nem lehet elbújni önmagunk elől párkapcsolatokba.


Nem tudom, az én agyamat úgy mosta a média, hogy a pasik teljesen jól elvan egyedül, a nők meg esküvői magazinokkal alszanak el sírva. Erre kiderül, hogy a fordítottja a valóság.

2017. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Igazat kell adnom neked, utolsó.


41 évesen egyedül vagyok, még soha nem volt semmilyen kapcsolatom. Reménykedem-e, hogy lesz? Nem. Megválnék-e az életemtől? Nem. Ennyire sivár az emberek élete, hogy párkapcsolat nélkül semmit sem ér? Ennyire fél-emberek önmagukban?

2017. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23#

Az amatőr jelzőt azért tettem hozzá, mert még vissza van az államvizsgám, de amint meglesz már nem kell használnom ezt a csúnya jelzőt. Nevezz bürokratának, de amíg nincs a kezembe a papír, addig nem tartom magam teljes értékű antropológusnak.

Nos, van az a dolog, hogy szociális nyomás, vagyis az a folyamat, aminek során a társadalom bizonyos viselkedésformák betartására próbál ösztönözni, amiért cserébe figyelmet és megbecsülést ad. Mármost, egy férfi esetében a társadalmi megbecsülést többek közt a minél jobb női partner megléte vonzza be (a "jó" az adott kultúra nőkkel szemben támasztott elvárásainak függvényében alakul ki), a szociális presszió pedig értelem szerűen az lesz, hogy X férfi szerezzen magának minél jobb nőt, mert emiatt tisztelni fogják őt is és a vele lévő nőt is. Ez az egyik ok. Ahogy vannak a társadalom által díjazott, úgy vannak a társadalom által megvetett viselkedési formák, a férfiak esetében ez a szingliség. Egy szingli férfiről a legelső asszociatív folyamat az agyadban azt a képet fogja alkotni, hogy ez a férfi gyenge, semmirekellő, egy nulla, de legfőképp gyenge, hisz nem képes bevonzani magának egyetlen nőt se. A gyengeség, akárcsak a szingliség, nemenként változó reakciókat vált ki az emberekből. Egy gyenge nő szimpátiát és sajnálatot, míg egy gyenge férfi undort és megvetést generál, ezen dolgok elkerülése végett pedig a férfiak igyekeznek nőt szerezni, hogy a társadalom ne ápoljon ilyen előítéleteket velük szemben.

Nem tudom hallottál-e már arról, hogy a férfiak szexuális motivációs ereje kb. tízszer erősebb, mint egy nőé, vagyis amikor egy nő azt érzi, hogy jó lenne dugni, addig egy férfi szó szerint ki fog ugrani a bőréből, mert őt az evolúció arra kondicionálta, hogy minél többször, minél változatosabb nőkkel végezzen coitust. A közhely, miszerint a kanos férfi röptében dugja a legyet nem alaptalan, tekintve, hogy egy átlag emberszabású hím szexuális motivációs ereje a kamasz korától kezdve egészen az élete végéig szinte állandóan maximális fordulatszámon pörög, így a férfiakban ott van egy folyamatos kielégülési vágy, ami ha nincs levezetve, akkor az a férfi bekattan és eszméletlen hülyeségeket csinál, mármost ezt a vágyat legegyszerűbben úgy tudja időről-időre leföldelni, ha talál egy nőt magának, aki hosszabb ideig vele marad és hajlandó coitálni vele.

Összegezve: két okból kell a férfiaknak nő: egy a biológiai szükségleteik miatt, a másik pedig a társadalmi megfelelés miatt. Az érzelmeket hagyjuk, mert az már pszichológia, ha az emocionális része érdekel a dolognak, akkor menj be egy McDonald's-ba, ott a krumplisütők fele elhelyezkedni képtelen pszichológus, szóval őket kérdezd.

2017. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"#5

Én mondjuk inkább lennék egyedül, mint boldogtalanul kapcsolatban, mert valami nincs meg a páromban, ami kéne.."


Én csak arra próbáltam célozni, hogy sok nő bizony irreálisan magas elvárásokat támaszt egy férfival szemben, csak és kizárólag a 100%-osan tökéletest hajlandó észrevenni, miközben ő maga sem tökéletes.


Pl. én is tehetnék kőbevésett elvárásokat egy nővel szemben. Legyen tökéletes teste, Legyen minden második éjjel vadmacska, legyen gondoskodó, fogadja el a gyerekemet, sajátot már ne akarjon mellettem-tőlem, támogasson, imádjon mindent amit én...

Miközben én nem felelek meg az összes pozitív férfias tulajdonságnak 100%-osan....


Ha az ember magába néz, észreveszi magát, talán az elvárásokat is átértékeli.

Ha pedig nem, hát várja csak nyugodtan a herceget...

2017. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ennyi lószart egy helyen.


Menj már le falura, vagy akár városban is találhatsz ilyeneket, de ha elmondod valakinek, hogy egy férfi egyedül él, akkor azt hiszik róla, "player", ha egy nő él egyedül, mindenki macskás nénizik. Mindig a nő a fura, ha nincs férje, nincs gyereke. Nem egy olyan véleményt hallottam, hogy amelyik nő nem szül, az "bele fog őrülni" hormonálisan.


Nem tudom, milyen világban élsz, hogy a nők díjazzák az össze-vissza baaszó faszikat, nem tizenéveseket kéne alapul venni.


Egy hazug ember vagy, ezeket itteni véleményekből ollóztad össze. Egyszerűen alaptalanok, nem léteznek a világban ezek a feltételezések. Macskás néninek nincs kutyás bácsi párja.


Vagy ja, azzal kellett volna kezdenem, hogy antropológus vagyok.

2017. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26

Nem értelek, amiket leírtál, azok tök alap dolgok lehetnek.

Én vártam a herceget, és igaz hogy 22 éves koromig kellett várnom, addig nem volt normális kapcsolatom, de végül megtaláltam. Mi ezzel a baj?

2017. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!