Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban a nők a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban a nők a férfiak szűk rétegét találja vonzónak akkor így sok vénlány fog maradni?

Figyelt kérdés
Azt mondják nagyon szűk réteg ami vonzó a nők többségének. Nyilván ebben a szűk rétegben lévő férfiak között nagy a szórás. Tehát valakinek a szexi férfiasan macis valakinek a sportos izmos valakinek a barna valakinek a szőke de mind abban a szűk körben van. Ugyanis a férfiak nagy része szerintem nem vonzó a nőknek. Mert vagy alacsony vagy kövér vagy nincs férfias kisugárzása, idomtalan stb.. Így akkor sok vénlány fog maradni.
2017. febr. 8. 16:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Eleg keves olyan ferfit latok Budapesten akarhol, akik annyira szelsosegesek (nagyon alacsonyak, koverek, bunrondak), hogy ne kelljenek egy nonek sem. A legtobb siman tetszhet valakinek.
2017. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát lehetséges:D Sajnos én személy szerint igazat adok ennek az állításnak, mert számomra is nagyon de nagyon kevés pasi vonzó. Legalábbis a hazánkban. Bizonyos országokban nem is olyan szűk ez a réteg. Na mind1. Lehet én vénlány leszek:D Nem tudok olyannal lenni akihez nem vonzódom. De azt hozzá teszem hogy nem csak a külsőségekkel van baj, belsőleg is nehéz igazi társat találni. Szóval nem egyszerű.
2017. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Mivel közel azonos a férfiak és a nők száma, értelemszereűn hasonló számban vannak egyedülálló nők és férfiak.
2017. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez marhaság. Én ugyan idegenek külsejét soha nem tudtam vonzónak látni, de mikor megyek az utcán, akkor a korban nagyságrendileg hozzám illő pasik között (mondjuk 20-26 évesig) még SOHA nem láttam olyat, aki annyira bűn ronda lett volna, hogy soha senkinek ne kelljen. Maximum olyat, aki igénytelen volt, zavaros tekintetű, stb stb. De olyan pasit én még soha nem láttam, akiben legalább a potenciál ne lett volna meg, hogy bejöjjön valakinek - ha nekem nem is, de valakinek.

Szóval szerintem sok nőnek sokféle pasi jön be, nem emiatt marad vénlány vagy agglegény valaki.

Amúgy valaki tudna nekem linkelni képet olyan pasiról, aki menthetetlenül ronda? Tényleg nem láttam még ilyet soha, max olyat, aki jelenleg csúnya, de némi odafigyeléssel ki lehetne pofozni.

2017. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, ez már az ő döntésük.

vagy kötnek kompromisszumokat, esetleg felismerik hogy ők sem tökéletesek, vagy 50 évesen is a tökéletes testű, határozott, karakán, vicces, társaság központja, elismert, sikeres, ambíciózus, komoly egziszteenciával rendelkező, bátor, erős, családcentrikus, érzelmes lovagot várják, és az elvárások listájáról egyetlen dolgot sem hajlandók kihúzni, vagy hátrébb sorolni.

Sajnos ismerek ilyet. Kár. pedig akár szép és boldog életet is élhetne valakivel, ha képes lenne kompromisszumokra...

2017. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Előbb-utóbb mindenki elkel, kb. annyi vénlány lesz mint ezidáig a történelem során.

Miért aggódsz olyanon, ami téged nem érint?

Vagy érint és ezért bosszankodsz a vénlányokon? :D

2017. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én mondjuk inkább lennék egyedül, mint boldogtalanul kapcsolatban, mert valami nincs meg a páromban, ami kéne.. és szerintem ő se lenne boldog mellettem így, végülis csak 2 embernek ártanék vele... miért lenne jó?

(Mindezt úgy írom, hogy szerintem fontos az arányosság az elvárások terén, de ha valaki tudja, hogy mi kell a boldogságához, akkor nem kell kicseszni 2 emberrel csak azért, hogy ne legyen egyedül...)

2017. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom te merre jártál eddig. Én mindenhol csak minimum elfogadható külsejű teljesen átlagos, vagy kimondottan vonzó embereket látok.

Ne a tinilányokból indulj ki, akik koreai cukifiú bandákat hallgatnak, és nem tud elképzelni mást szerelmének, csak egy ilyen gyereket. Ahogy az sem jellemző, hogy minden nőnek a konditerembe járó kigyúrt csigák tetszenek.

2017. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire sötét nem lehetek, de ha ezeknek a nőknek nem kellenek a férfiak, akkor azok a férfiak is egyedül maradnak, nem?
2017. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%
Én egy olyan férfi vagyok, aki valamiért egy nőnek sem kell. Szóval létezik ilyen férfi, hiába tagadják természetesen a nők itt, ahogy megszokhattuk tőlük...
2017. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!