Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban a nők a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban a nők a férfiak szűk rétegét találja vonzónak akkor így sok vénlány fog maradni?

Figyelt kérdés
Azt mondják nagyon szűk réteg ami vonzó a nők többségének. Nyilván ebben a szűk rétegben lévő férfiak között nagy a szórás. Tehát valakinek a szexi férfiasan macis valakinek a sportos izmos valakinek a barna valakinek a szőke de mind abban a szűk körben van. Ugyanis a férfiak nagy része szerintem nem vonzó a nőknek. Mert vagy alacsony vagy kövér vagy nincs férfias kisugárzása, idomtalan stb.. Így akkor sok vénlány fog maradni.
2017. febr. 8. 16:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#10

Én pl nem tagadtam, hanem kérdeztem, már többször, persze választ nem kapok, de még én vagyok a kamu.... oké :DDD

2017. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség vannak haverjaim akik nagyon csúnyák mégis vannak nőik. Mondjuk én pont fordítva vagyok alig alig van nő aki számomra vonzzó. Szóval ez oda-vissza működik.
2017. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
És ezt egy vénlegény irta...
2017. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%

Igen, a nők valóban csak a férfiak egy pár százalékát tartják vonzónak, úgyhogy ha csak ez alapján döntenének a hölgyek, akkor bizony nagyon sok nő (és értelemszerűen férfi is) maradna egyedül.


Csakhogy az élet közbeszól: mivel a nők legtöbbje szeretne gyereket, ahhoz pedig kell a pénz (női nyelven anyagi biztonság), a nők kénytelenek bevállalni -legalább egy időre- olyan férfit, akitől finoman szólva sem indulnak be. (elég csak megfigyelni, hogy a nők milyen pasival állnak össze fiatalon, amikor még válogathatnak, illetve milyen kaliberű férfival házasodnak/alapítanak családot)


De még így is akad rengeteg nő, aki úgy van vele, ha neki nem jut a legjobb pasik egyikéből, akkor inkább nem kér a férfiakból egyáltalában.

2017. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%

Tévedés. A sikertelen pasik szokták hangoztatni, hogy a nőknek lehetetlen elvárásaik vannak, és max a legeslegesleggazdagabbak, és legeslegeslegjóképűbbek szerezhetnek maguknak barátnőt. Ez egy jó taktika ahhoz, hogy teljes egészében rátolják a felelősséget a nőkre, miközben nem feltétlenül a nők igényei túl magasak, hanem ők átlag alattiak.

Csak nézz körül magad körül: mikor láttál olyat, hogy egy nőnek huzamosabb ideig (mondjuk 1 év) nem volt senkije?

2017. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%

15, hát ha egyszer a nők a férfiak 80%-át bőven átlag alattinak találja, 10%-ukat átlagosnak és csak 10-at átlag felettinek (azaz elég jónak), akkor talán nem a férfiakkal van a baj, úgy gondolom.


[link]


Így néz ki, ha nőket és férfiakat kérnek meg, hogy lőjék be, mennyire tartja vonzónak a másik nem tagjait. Miközben a férfiak tök egyenletesen tartják vonzónak a hölgyeket, addig a nők a férfiak döntő többségét visszataszítónak találja és csak néhány férfi számít vonzónak. Sokat elárul az óriási különbség és gyakorlatilag ez a gyökere minden társkeresi problémának.

2017. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%
Eljetek ebben a hitben. En meg elek boldogan es az osszes tobbi ember is akit ismerek :D
2017. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"csak nézz körül magad körül: mikor láttál olyat, hogy egy nőnek huzamosabb ideig (mondjuk 1 év) nem volt senkije?"


Szinte csak nők között vagyok, munkahelyen olyan 20-80 az arány a nőkre nézve, a legtöbb 25-35 körüli és bizony úgy a többség 70% kínlódik, hogy jajj de helyes, de egy bunkó vagy megcsalt vagy szakítok mert nem bírok vele stb.


Attól hogy valaki kapcsolatban van még nem jelenti hogy az jó kapcsolat, és bizony sokszor egy férfi jut olyan 5 nő.

2017. febr. 8. 18:13
 19/28 anonim ***** válasza:
9%
A masik meg, ha a nő ilyen es MINDEGYIK akkor ez a termeszetes. Lehet ezek a ferfiak a termeszetes szelektalodasnal amugy 100 eve gyermek halalozasban meghaltak volna de a mai orvostudomany mindenkit eletben tart. Minek ha nem talalnak part maguknak mert nem felelnek meg egy termeszetes folyamatnak? Az oszton az oszton holgyeim is uraim. A termeszet kivalogatja ki maradjon fenn. Lehet ez ellen hőbörögni de akkor ne a nőknél hanem Istennél orvosnal penznel tedd ezt (vagy amiben epp hiszel). Ez kb olyan mintha azert hőbörögnék, hogy szomjas vagyok ha nem iszom. Na bumm. Hőbörögj... vagy igyál
2017. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van kedves kérdező. Nekem is csak a férfiak 1 %-a vonzó, a többi teljességgel hidegen hagy. Minek legyek együtt egy olyan férfival, aki egyébként szimpatikus, de nem indít be, azzal legfeljebb beszélgetni jó, de az ágyban nem gerjedek rá. Emiatt már hónapok óta egyedül vagyok, mert aki tetszene, annak én nem kellek és fordítva.
2017. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!