Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ma már nem lehet ismerkedni. Pár éve ez még nem volt így! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2-3 éve akkor találtam új beszélgetőpartnert, amikor csak akartam. Ezen az oldalon rengeteg nőt ismertem meg. Chat oldalakon is mindig találtam valakit. Még a facebook-on is voltak olyan ismerőseim, akikre csak úgy ráírtam, és utána évekig beszélgettünk.

A mai helyzet ennek az ellentéte. Sehol senki. Az üzenetekre már nem válaszolnak, ha mégis, akkor kiderül, hogy nem komplett a csaj... A chat oldalakon már csak kanos férfiakba lehet belebotlani. A facebook üzenetkezelése szigorodott. Ma már hiába írsz idegeneknek, nem fogják látni. A tinder egy talicskányi szart sem ér. Ott aztán tényleg senki nem fog válaszolni.

Csak nekem tűnt fel mindez? Itt az internet, tele lehetőséggel, de még egy nyamvadt beszélgetést sem lehet megvalósítani.


2017. febr. 6. 15:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30: ez már paranoia. Miért lenne veszélyesebb valakivel találkozni egy kávézóban, mint mondjuk a munkahelyedre menni, ne adj isten este sötétben hazajönni?
2017. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Noblesse Oblige ***** válasza:

Iskolatársam társkeresőzött 16-21 éves korunkban.

Én voltam a "felmentő sereg". Tehát elment randira, én a közelbe voltam ha bármi baj van, akkor csörög nekem.

Volt olyan, hogy néztük a profilképét a srácnak és tök normális volt. Normál testalkat, kedves mosoly. A pályaudvaron beszéltek meg randit. Elkísértem én is, ott észrevétlenül mellette lehetek.

A srác egy bömbikével jött, kiszállt egy kopasz, kétajtós szekrény, hogy vele beszélt meg randit a barátnőm :O

És hogy innét el akarja vinni, valahova kajálni. Hát mondanom sem kell, hogy barátnőm inkább kihagyta ezt a lehetőséget.

És volt pár necces helyzet. Vagy mikor barátnőm azért jött haza hozzám (én a megye túl felén laktam) egy randi után, mert a srác egész hazáig akarta követni.

Egy nőnek nemcsak attól kell félnie, hogy nem sikerül a randi... vannak beteg, perverz és mániákus emberek.


A svédeknél ahol a legnaivabbak a nők, ott vezetnek a nemi erőszak statisztikával. Az áldozatok harmadát tinderrel csalják lépre. (mert az egy dolog, hogy saját fiaik hasonló jófejek, de élnek ott más nációk is)

2017. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

A légi folyosókon közlekedő repülők mennyisége jóval nagyobb, mint sokan gondolnák. Nem is értem hogy mersz kilépni a házból egyáltalán... :) nem mintha a ház megvédene...de ugyanaz a szitu, ugyanaz a paranoia. Nem fogod elhinni, de nagyon egyedül vagy ezzel a frusztrációval, mert az emberek többségének nem okoz problémát idegenekkel találkozni, és nem azért mert naívak, vagy meggondolatlanok. Ez a frusztrációd abból fakad, hogy nincs önbizalmad. Nem hiszed el, hogy egy teljes értékű ember vagy. Úgy találkozol valakivel, hogy teljesen alá rendeled magad. Rábízod az irányítást. Te semmit nem tehetsz. Nem te választod meg kivel találkozol. Mindenki zsákbamacska. Nem bízol saját magadban még annyira sem, hogy képes legyél eldönteni valakiről mulyen ember, mire számíthatsz tőle, akarsz vele találkozni...stb.

Nagyon rossz emberismerő lehetsz, ha ennyire vakon kezeled az embereket. Az a baj, hogy mindenki látja ezt a bizonytalanságot, így még azok is átverhetnek, akik amúgy nem akartak. Emellett még rosszul is érzed magad közben.

Egy 8-10 éves kislány tart azon a szinten ahol te 20(?) évesen.

Szóval ez egyedül a te problémád. Ne általánosan írj róla, mert a normális felnőtt emberek 99 százaléka képes felmérni az adott helyzetet, el tudják dönteni kiben bízhatnak, kivel találkoznának és ki az aki hazudik.

Kösz hogy hoztál egy témát akaratlanul is.

2017. febr. 7. 11:27
 34/35 A kérdező kommentje:

Noblesse Oblige#

Neked pedig annyit írnék, hogy igen, ez is lehetséges, de simán ki lehet szűrni azokat, akik átvágnának. Egy kis rafináltság kell hozzá, de aki már itt elbukik, annak szerintem még sokat kell tanulnia minden téren.

Olyan ez mint a bringázás. Vannak akik gond nélkül repkednek háztető magasságokban, és van aki már az első kanyarban elesik...

Én mindig beszélek telefonon az illetővel, és legalább egy pár darab képet, normális facebook profilt csekkolok előtte. Szerintem nagyon könnyű kiszúrni bármi gyanúsat. Józan paraszti ész kell hozzá, semmi több.

2017. febr. 7. 11:37
 35/35 anonim ***** válasza:
Aki jól néz ki férfi vagy nő , annak vàlaszolnak (persze ritka az ilyen tàrskereső oldalakon) de hamar el is tűnnek mert partnert talàlnak ..a Kémia ugye az szàmít , akire nem vàlaszolnak az erdektelen beleolvad a nagy àtlagba nem érdekes mert van annyi belőle , hogy dunàt lehetne rekeszteni ..az életben is így van az àtlagos nem érdekes 99% ban ..Mindenki az àtlagon felülit keresi plàne a mai vilàgban amikor a külsőben meg a gazdagságban mérik az emberi értékeket , milyen kocsid van milyen lakàsod hol voltàl nyaralni annyira szép vagy , körbe copkodjàk egymást a sznobok ffi nő ezekből àll ez a vilàg tisztelet a kívételnek ..de màr az àtlagos emberek is àtvették és természetessé vàlt ez a vilàgnézet..külső legyen nagyon szuper legyen pénz is mert az ugye kell szép helyekre eljutni jó ruhàkat venni minden héten nem àm kínait New Yorkerest , nyaralni bulizni kocsikàzni ..Sznoboknak àll ez a vilàg vagyis köréjük épül nagyrészt a lànyok nők is ezeket keresik ezekkel lépnek kapcsolatra az àtlagos làthatatlan szàmukra àtnéznek rajtad..olyan 2010 ig lehetett tkeresőn ismerkedni , onnantól kezdet ez a vilàgnézet megvàltozni a pénz az első ha az van akkor jó külső sem annyira fontos de ha a kettő megvan akkor te vagy a császàrkiràly ..és most jöhet ide pàr ember , hogy képzelem ezt nem mindenki ilyen ..nem mindenki igaz! De a 99% igen .hàt ezért nem tudsz màr tkeresőn ismerkedni hacsak nem vagy sznob ujgazdag .
2023. jún. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!