Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ma már nem lehet ismerkedni. Pár éve ez még nem volt így! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2-3 éve akkor találtam új beszélgetőpartnert, amikor csak akartam. Ezen az oldalon rengeteg nőt ismertem meg. Chat oldalakon is mindig találtam valakit. Még a facebook-on is voltak olyan ismerőseim, akikre csak úgy ráírtam, és utána évekig beszélgettünk.

A mai helyzet ennek az ellentéte. Sehol senki. Az üzenetekre már nem válaszolnak, ha mégis, akkor kiderül, hogy nem komplett a csaj... A chat oldalakon már csak kanos férfiakba lehet belebotlani. A facebook üzenetkezelése szigorodott. Ma már hiába írsz idegeneknek, nem fogják látni. A tinder egy talicskányi szart sem ér. Ott aztán tényleg senki nem fog válaszolni.

Csak nekem tűnt fel mindez? Itt az internet, tele lehetőséggel, de még egy nyamvadt beszélgetést sem lehet megvalósítani.


2017. febr. 6. 15:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztaltam. Emlékszem 2007 körül nagyon menő volt a társkeresés neten, több ismerősöm is ott találta meg az igazit és azóta össze is házasodtak. Manapság már normális pasik illetve nők nem nagyon vannak fenn sajnos.
2017. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

A társkereső oldalakat hanyagolom, mert az ott lévőknél bárhol máshol értelmesebb embereket lehet találni.

2012-ben írogattam mindenkivel ezen az oldalon. Az üzenetek oldalainak a száma 194!!! Naponta több nőt is találtam, akivel nagyon jól elbeszélgettünk, most pedig talán fél évente találok valakit, aki egyáltalán válaszol.

2017. febr. 6. 15:50
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Ja,vicces de az első barátnőmet itt ismertem meg,szerintem itt már azért is nehezebb beszélni,mert nincs már az ismerkedés kategória.
2017. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%

Sok a hülye (milyen harisnyát szeretsz? írj...).

Személy szerint egyébként én is sok embert ismertem meg neten, különböző fórumokon. Ma már ehhez pl egyáltalán nem lenne türelmem, más dolgok érdekelnek, ez a személytelenség ami itt a gyakorin van pont megfelel.

2017. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel én is így vagyok. Régen hotdogon, myvipen, rockerek.hun, chat.hun és itt is rengeteg emberrel beszélgettem, nem csak párkeresés céljából, hanem barátkozásból is, és tök jó volt. Most meg már senki sehol... Vagy ha valakivel jól el is dumálok egyszer csak eltűnik. Nincs egy igazán jó oldal sem ismerkedésre, ez a baj. Amúgy facebookon lehet még próbálkozni, de ott meg sokan nem szeret ha idegenek zavarják őket. Nem tudom mit lehetne tenni.
2017. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
55%
Én örülök ennek. Sokkal jobb személyesen.
2017. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb személyesen, valóban. De hát ha nincs rá lehetőségem, akkor... :) Különben is, nálam elég hamar személyessé válik, ha olyan valakit találok.
2017. febr. 6. 16:27
 8/35 anonim ***** válasza:
Akik neten ismerkedtek pár éve, már idősebbek lettek, van más dolguk. Utánpótlás meg nem nagyon van. :D
2017. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azert mert rauntunk. En se vagyok mar sehol, nem chatelgetek, ha itt ramirnak privatban leszerelem. Nem erdekel egyszeruen es az eletem nem potyogessel akarom tolteni. Az egy dolog hogy 1-2 percet felnez ide az ember ha var valamire stb de nem eletmodszeruen logunk a neten. (Szerintem! - tobbiek miert nem... nyilvan eli mindenki a valo eletet)
2017. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert általában kanos férfiakba botlunk, és nem abba akiknek vallják magukat, ezért már az ember is bizalmatlan. Így meg ugye nehezebb ismerkedni. Már minden gyanús.
2017. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!