Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ma már nem lehet ismerkedni. Pár éve ez még nem volt így! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2-3 éve akkor találtam új beszélgetőpartnert, amikor csak akartam. Ezen az oldalon rengeteg nőt ismertem meg. Chat oldalakon is mindig találtam valakit. Még a facebook-on is voltak olyan ismerőseim, akikre csak úgy ráírtam, és utána évekig beszélgettünk.

A mai helyzet ennek az ellentéte. Sehol senki. Az üzenetekre már nem válaszolnak, ha mégis, akkor kiderül, hogy nem komplett a csaj... A chat oldalakon már csak kanos férfiakba lehet belebotlani. A facebook üzenetkezelése szigorodott. Ma már hiába írsz idegeneknek, nem fogják látni. A tinder egy talicskányi szart sem ér. Ott aztán tényleg senki nem fog válaszolni.

Csak nekem tűnt fel mindez? Itt az internet, tele lehetőséggel, de még egy nyamvadt beszélgetést sem lehet megvalósítani.


2017. febr. 6. 15:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Te is azt írod, hogy a nők nőkkel akarnak beszélgetni. Nyilván ezt meg te tudod jobban.


Mondd, hogy bszni akarsz. Nem bízom az olyan emberben, akármilyen nemű, aki valamelyik nemmel nem jön ki.

2017. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
21# Kicsit sem érdekel, hogy te kiben bízol. Nem a karót nyelt beszari lányokat keresem.
2017. febr. 6. 22:00
 23/35 anonim ***** válasza:
Beszari? Mert szeretnék barátnőket dick pic-ek helyett? Te tudod. Ja, nem. Azt sem tudod megmagyarázni, te mit miért akarsz.
2017. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Soha nem küldtem senkinek sem dickpic-t, és szerintem kérésre sem tenném. Eléggé szánalmasnak gondolom az ilyen embereket :)

A "szexi" kép másban nyilvánul meg, én sem biztos, hogy szívesen fogadnék egy p*ncis képet.

Sajnálom, hogy ilyen véleménnyel vagy, kedves előttem szóló. Azért mert 10/8 retardált, nem jelenti azt, hogy mindenki sérült.


20/f

2017. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 10/8?


Szerintem kérdező kinőttél ebből a korból, másrészt tényleg hígul az internet, ez az oldal is.

2017. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
8/10, bocsánat. Úgy értem az internetes társkeresőn a férfitársaim többsége tényleg teljesen agyhalott.
2017. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Ne itt öljétek egymást. Én nem veszek részt senkinek a szétfikázásában. Úgyis mindig az győz, aki mellett többen állnak. A hülyék pedig nagyságrendekkel többen vannak mindenhol, így értelmetlen nyilvánosan vitatkozni szubjektív dolgokról.


Múltkor olyan nőt találtam itt, aki hülyének nézett, mert képes vagyok idegenekkel ismerkedni. Azt mondta az veszélyes. Az üzenet stílusa hasonló volt, mint a dickpic-es kommentelőé. Lehet hogy ő az.

2017. febr. 7. 00:01
 28/35 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az, akinek mondtam, hogy ne írj nekem többet, (és nem is írtál), ha nem érted, egy nőnek miért veszélyesebb egy idegen férfival találkoznia, mint egy férfinak egy idegen nővel, akkor tiéd a hangszóró.
2017. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Eléggé beteges dolog ilyenekre gondolni..

Bár a külsőm miatt szerintem még nem feltételeztek rólam semmi rosszat :D

Férfiként is félek nőkkel találkozni, leginkább attól, hogy "másak" lesznek élőbe

2017. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ó szegénykém. Tök más attól félni, hogy megtámad, mint attól, hogy 5 kilóval kövérebb.
2017. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!