Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ma már nem lehet ismerkedni. Pár éve ez még nem volt így! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2-3 éve akkor találtam új beszélgetőpartnert, amikor csak akartam. Ezen az oldalon rengeteg nőt ismertem meg. Chat oldalakon is mindig találtam valakit. Még a facebook-on is voltak olyan ismerőseim, akikre csak úgy ráírtam, és utána évekig beszélgettünk.

A mai helyzet ennek az ellentéte. Sehol senki. Az üzenetekre már nem válaszolnak, ha mégis, akkor kiderül, hogy nem komplett a csaj... A chat oldalakon már csak kanos férfiakba lehet belebotlani. A facebook üzenetkezelése szigorodott. Ma már hiába írsz idegeneknek, nem fogják látni. A tinder egy talicskányi szart sem ér. Ott aztán tényleg senki nem fog válaszolni.

Csak nekem tűnt fel mindez? Itt az internet, tele lehetőséggel, de még egy nyamvadt beszélgetést sem lehet megvalósítani.


2017. febr. 6. 15:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Én csak egy rohadt beszélgetőpartnert keresek, aki nem tűnik el pár óra múlva, és képes normálisan kommunikálni.

Sajnos a legtöbb nővel képtelenség beszélgetni, mivel nincs szükségük rá, ezért iszonyat bunkón tudnak viselkedni. Valamiért azt gondolják, hogy nekik nem kell válaszolni, ha eltűnnek. Ők megtehetik.

2017. febr. 6. 18:35
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Elárasztották az extrovertáltak a netet (lásd minden hülyegyerekből vlogger lesz), akik nem tudják normálisan használni, mert valahogy nem jut el a tudatukig, hogy attól, hogy interneten keresztül folyik a beszélgetés, még egy másik emberi lény ül a túloldalt. Élőben sem becsülik sokra az egyes emberi kapcsolatokat, mert nekik a mennyiség számít, nem a minőség, és úgyis mindig jön másvalaki, akivel haverkodni lehet, ez hatványozódott a neten.

Felhígult a net, na.

2017. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Beszélgetőpartnert keresel. Miért feltétlenül nőt? Ezek után meg pláne.
2017. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Mert egy nővel lehet olyan dolgokról beszélni, amiről a férfiakkal nem szokás, vagy nem is lehet. Jól esik ha egy nő tud értékelni. Nincs értelme megkérdezni , hogy miért pont nőt keresek. Azért mert nem férfit keresek. Persze örülnék ha lenne valami társaságom, de ez a kérdés nem a férfiakkal való haverkodás miatt született, ahogy a nők sem nőkkel szeretnének beszélgetni legfőképp, hanem az ellenkező nemmel, még ha nem is párkapcsolat céljából, akkor is sokkal érzelem telibb a dolog, amire most szükségem lenne.
2017. febr. 6. 19:31
 15/35 anonim ***** válasza:
Ez nekem baromi fura, mert én nő vagyok, és nőkkel akarok beszélgetni. Nem tudok olyan témát, ami attól függ, mi van a másik lába közt.
2017. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Nyilván a szex, kedves utolsó :)
2017. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Akkor miért beszélgetőtársnak mondja? Miért nem azt, hogy bizsergetőtársat vagy ilyesmit?
2017. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Teljesen más egy nővel beszélgetni. De nyilván ti jobban tudjátok mit akarok.
2017. febr. 6. 21:10
 19/35 anonim ***** válasza:

Régen sem volt jobb..

Nem lehet, hogy veled van a baj? Változott a stílusod?

Nem sűrűn hanyagolják el a válasz lehetőségét. Az megint más kérdés, hogy kivétel nélkül az összes lány teljesen sérült és fájdalmasan buta, akikkel eddig beszélgettem. Sajnos irl is hasonlóak a tapasztalataim.

A "szijamizu"-ra én sem válaszolok, bármilyen fullos a lányka.

20/f

2017. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hogy a legtöbben csak fel akarják szedni a nőneműeket? Pl. ha szex kategóriából rám privizik valaki, hogy "ismerkedni", meg "beszélgetni" akar, akkor jön egy kis monológ, hogy részemről ok, amíg nem akar szexchatelni, esetleg szexuális kapcsolatra buzdítani stb. mert arra nekem 7 éve bejáratot emberem van.

Persze aki tényleg csak beszélgetni akar, az sokszor megsértődik vagy magára veszi, de annyira unalmas már mindig a kötelező köröket lefutni, és utána kiderül, hogy a pasi itt szeretne valamit kihozni a dologból... Inkább tisztázom előre, és nem kell fölös köröket futni.


De én gyk.-ben pont nem érdekel, hogy milyen nemű vagy, honnan írsz, hogy nézel ki. Az adott téma a fontos, hogy nézetet cserélünk és ennyi.


Régen nekem könnyebb volt társalkodó partnert szerezni, ha nagyon untam magam, kiírtam egy jó provokatív kérdést. Záporoztak is a kedvesebbnél, kedvesebb privátok, nekem csak szemezgetnem kellett, hogy a begyűjtött trollokból melyikkel kívánok elcseverészni... mert a legtöbb az értelmes volt, csak jól titkolták. Élvezetem minden vitát velük :D

2017. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!