Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sújkolja a társadalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sújkolja a társadalom a 30-as férfiakba és nőkbe, hogy gyorsan házasod, vagy legyen párod, legyen gyorsan gyereked, lakásod, stb?

Figyelt kérdés
Aztán meg a legtöbben 40+ évesen elválnak (környezetemben 52 ilyen családról tudok, akik váltak 35-45 éves koruk között), van gyerek, az már sokszor sérül. És nem úgy van az ám, hogy ha a férfi építette fel a lakást, házat, akkor az marad neki, nem ám. Ha van gyerek és 90%-ban az marad az anyánál, akkor bizonyos egy tetemes összeget kell a pasinak adnia a nőnek (milliók), plusz gyerektartás. Legtöbbször a házat is kell adni, hiába csak a férfinak van benne mindene. Épp tegnap mondta ezt nekem a rendőr kollégám, csak az ő keze és pénze van benne a 15 milliós vidéki házukban, de a nő 5 milliót kér. Ha nem adja meg, akkor ugye bíróság, lakáseladás, stb. lesz a vége.
2017. febr. 4. 09:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
PErsze, de benne van, hogy 20-30-40-50-60 vagy több évesen halsz meg, minden életkorban jöhet baj, 31 évesen 4 hete fának csapódott haverom, rögtön meghalt, 33 évesen közeli ismerős nő áttétes méhnyakrákban halt meg. Bármikor jöhet baj.
2017. febr. 4. 22:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell minél előbb a maga teljességében megélni az életet. Engem személy szerint gyomorszorító félelemmel tölt el a tudat, hogy most, 24 évesen gyerekek és egy teljes, boldog házasság nélkül halhatok meg bármelyik nap. Szeretnék úgy meghalni, hogy minden lehetséges dolgot véghez vittem, amire valaha vágytam- és pont ezért, mert bármikor lehet valami baj, kiderül valami rémes betegség, baleset, akármi, ezért igyekszem minél előbb beteljesíteni a céljaimat és vágyaimat.


Persze, ha valaki nem vágyik gyerekre, családra, akármire, annak nem kell se sietnie, se tenni érte, de akkor gondolom nem is frusztrálja annyira, hogy mások meg igen, és esetleg ösztönöznék őt azokra a dolgokra, amik nekik örömet okoznak.

2017. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!