Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők irányítanak, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők irányítanak, akkor mit várni hogy ne nőiesedjen el ez a társadalom?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi felhoz valamit, az úgy nem lesz jó, maximum saját magát szórakoztathatja. végül is minden helyzetben nőké a döntés, ha nem így van, akkor a nőnek ez bántja a lelkét, egoját, hogy nem övé az utolsó szó, és vagy még zsarolásban, lelki terrorban tartja a férfit, azzal hogy akkor talál mást magának, ha nem úgy van ahogy ő akarja. Ilyen mentalitástól mégis mit várni? hogy hova lettek a kezdeményező férfiak, miért nem mernek lépni? És ezért is a férfiakat okolják.
2017. jan. 6. 10:20
1 2
 1/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
28%

Te így látod. Én azt látom, hogy a pasik a nők alá rendelik magukat. Ez meg nem egy egészséges helyzet. A nőies nők nem igazán vezetők. Az a szerencsés, ha legalább egy kicsit mindig a pasi a irányít.


Ösztönszinten nem tudnak felnézni egy olyan srácra, aki behódol nekik.

2017. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nők alá rendelik magukat. Azért mert másképp nem lehet kapcsolatot teremteni egy mai nővel, mert akkor fennhordják az orrukat.

Nekem egyszer írt egy nő levelet, hogy mi kell a mai nők nagy részének. ő is pont azt erősítette meg, hogy elvárják azt, hogy a férfinek az alárendelt szerep jut, és minél alá rendeltebb, annál több sikere lesz, hogy behódol a nőnek, hogy megy utána, ami a legtöbb nőnek tetszik. és ennek van piaca ez van divatba.

2017. jan. 6. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Én egyenlőségpárti vagyok de mindig is elvártam a férfitól hogy ő legyen a dominánsabb. Nem is volt egyszerű párt találnom.

Szerintem az a jó kapcsolat ahol közösen hozzák a döntéseket és mindkét fél szavazata egyformán számít. Viszont szeretem ha a pasi kezdeményez ötleteket dob föl és azt meri mondani ha valahova menni akarok vagy valamit csinálni hogy ő köszöni nem kér belőle amennyiben ez így van. Az messze nem egészséges ahol az egyik fél (mindegy milyen nemű) alárendeli magát és a vágyait a másik félnek csak hogy béke legyen. És az én szememben az ilyen nem férfi. Nem egy pasit küldtem el emiatt a mentalitás miatt.

2017. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért vetíted ki a személyes sértettségedet az egész társadalomra? Butaság.
2017. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még mindig több a megkeseredett férfi. és itt olyan férfiak is vannak többségében akik próbálkoznak, változtatnak, próbálnak tenni érte, de ennek ellenére is ugyanott vannak. Nem csak én látom így, szerintem sokan.
2017. jan. 6. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én egyenlőségpárti vagyok de mindig is elvártam a férfitól hogy ő legyen a dominánsabb."

Ahol az egyik fél dominánsabb, az már nem egyenlőség..

2017. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én egyenlőségpárti vagyok de mindig is elvártam a férfitól hogy ő legyen a dominánsabb"


szeretem ha a pasi kezdeményez ötleteket dob föl"


De azért benne van az alárendeltség végül is.

2017. jan. 6. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudtam hogy valaki beleköt. Én is érzem az ellentmondást de ha úgy írom hogy szeretek én lenni az alárendelt az azt jelenti hogy egy szavam se lehet a kapcsolatban és ez úgy hü.lyeség ahogy van. Ennél sokkal egyenlőbb felek vagyunk a párommal. Akkor úgy fogalmazok hogy azt szeretem ha egy hajszállal dominánsabb mint én ha így jobb. A lényegen nem változtat.
2017. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Bezzeg a régi szép időkben! Akkor aztán nem volt egyik nem sem elnyomva!
2017. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A te családodban vagy a te kapcsolatodban lehet, hogy így van, de nem minden kapcsolatban.

Ha csak irányító típusú lányokba botlasz bele arról ki tehet?

2017. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!