Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell nekem ez a lány, Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell nekem ez a lány, Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

A minap hazafelé tartottam vártam a buszt, vagy fél óráig kellett, halálra untam magam. Pont odajött egy lány, kérdeztem hogy te is buszt vársz? Aztán elindult egy beszélgetés így spontán. Nem volt hosszú 5-10 perc lehetett amég várakoztunk. Nem is jobb szerintem elsőre letámadni az illetőt. A nevét megmondta, facebookon visszaigazolt, de mikor írtam nem válaszolt. Nem volt ott hogy látta, biztos sokan írnak neki mert nagyon jó csaj. Az gáz lenne ha megint írnék neki. Szóval arra gondoltam hogy bemegyek venni valamit a boltba ahol dolgozik, vagy egy másik nap is odamegyek a buszmegállóba. Igazából ami miatt nagyon felkeltette az érdeklődésemet, hogy a kedvenc filmemből egy kép, neki a borítóképe. És ez egy 1983-as film, szóval nagyon véletlen. Amúgy nem foglalkoznék vele, mert sűrűn ismerkedek lányokkal.

24 F



2017. jan. 27. 00:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tudod, te voltál ott. De gondolkozz kicsit. Még egyszer írni? Egyszer már írtál és nem válaszol, de ha bejössz neki akkor miért lenne ennyire hülye hogy nem ír vissza? Ha megint ráírsz szerintem csak lejáratod magad :/ Ha egy olyan lány írna neked aki tetszik neked te mit tennél ? El sem olvasnád? Tudom h ilyenkor hajlamos az ember mindenféle magyarázatokba menekülni, persze lehet hogy nagyon elfoglalt és nem jutott gépközelbe azóta de sajnos a legnagyobb esély arra van hogy ignorál mert nem akar ő semmit.
2017. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még egy próbálkozást szerintem megér, ha arra sem reagál, akkor tényleg mindegy.
2017. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bármennyire szép és népszerű valaki, ha érdeklődik irántad, válaszol.
2017. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam FB-n a messenger szerint még mindig nem látta a lány az üzenetemet csak elment, sent, de nem érkezett meg és nem látta. Ez mit takar? Kb 1 hete...
2017. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!