Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy sérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy sérült lány felé? 22/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, uton vagyok es telefonrol irok szoval bocsi az esetleges elirasokert.

Nagyon megtetszett nekem egy lany, teljesen veletlenul futottunk egymasba az egyetemen. O mint megtudtam csak jovore tanul tovabb es szerencsere az egyik lany ismerosom osztalytarsa. Ilyen nyilt nap szerusegen voltak az ismerosom koszont ram es ez a lany is ott volt vele.

Nagyon megfogott egybol a szepsegevel es a szemeivel es azzal a banatos kisugarzasaval, mar akkor kicsit furcsa volt mert nagyon menni akart meg nem igazan nezett a szemembe de nem volt velem bunko. Nem volt eppen szerencseje mert utana az ismerosom kitalalta hogy uljunk be enni harmasban valahova es igy is lett. O menni akart de nem hagyta neki.


Sokat beszelgettem vele (a masik csaj egybol levagta mi van) de az ismerosom mindig beleszolt terelte a temat. Viszont akkor is sikerult normalisan tarsalogni vele es meg bokolni is tudtam neki. Csendes izgulos rosszkedvu volt de mellette azert aranyos is.


Termeszetesen miutan hazaertem egybol rairtam a csajra, hogy meseljen mar el mindent errol a lanyrol. O amugy elkepesztoen kotnyeles pletykas es mikor azt mondta, hogy van amit nem mondhatok el mar tudtam hogy ugyis kiderul elobb utobb szoval 1 ora utan csak kibokte mi van. Ugye a lany az osztalytarsa de mar altalanosba is azok voltak onnan ismerik egymast, a lanyt kiskoraban zaklatta a neveloapja szexualisan majd allami intezetbe is volt egy ideig, de mar evek ota az igazi anyjaval el es most van egy "normalis" neveloapja is. Ismerosom szerint eselytelen hogy osszejojjek vele mert nala zarkozottabb lany nincsen akinel szoba se johetnek a fiuk. Azt mondta az iskolaban se kezdenek mar vele ki hiaba nagyon szep tudjak, hogy eselytelen.


En viszont lattam rajta, hogy szimpatikus vagyok neki es jol esett az, hogy normalisan kedvesen beszelgettem vele, a vegen mar egesz sokat nezett a szemembe is. Tudom, hogy nala biztosan nem ez szamit de en jol is nezek ki.

Nagyon megfogott ez a lany, szeretnem megismerni igazan es szeretnek segiteni rajta. Az hogy olyan szomorkas volt vegig hogy olyan elerhetetlennek tunt es megis olyan elesettnek es artatlannak nagyon meginditott. A tortenete is. Szeretnem megismerni ot es megmutatni neki, hogy van olyan ferfi akitol nem kell felnie es ha az elet ugy hozza egymasba is szerethetnek es boldogan elhet mellette orokre elfeljtve a multat.


Mindennel jobban szeretnek meg talalkozni vele. Nem erdekel az sem ha akar evekig nem lesz szex nem ez a fontos. Nagyon belezugtam elso latasra. Azt akarom, hogy en vigyazhassak ra. De hogyan csinaljam, ha eddig meg senkinek "nem sikerult"? Bar o gimis szoval megis vajon hogy probalkozhattak nala a gyoker kis tizeneves sracok? Pont egy ilyen lany illene mellem ugyanis en nagyon szeretek segiteni masokon, vigyazni az emberekre es egyebkent is mindig ilyesmi romantikus kapcsolatrol almodtam, ha egy lany valaszthatnek eletem hatralevo reszere biztosan o lenne az. Tudom, hogy alig ismerem de egyszeruen erzem, hogy o okos es jo lelek. Biztosan o is akar szeretni es vagyik ra, hogy ot is szeressek.

Szerintetek?


2017. jan. 22. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nézz utána a sérült kifejezésnek, mielőtt ezt használod a lányra mások előtt
2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont úgy, ahogy elkezdted, és a továbbiakban is közeledj felé úgy, mint egy "egészséges" lány felé.


Két dolog miatt is, az egyik az, hogy lehet eléggé kibukna, ha megtudná, hogy te tudod mi történt vele korábban, illetve a barátnőjére is nagyon kibukna, hogy elmondta neked. Másrészt ez a múlt, amit le kellett zárnia, ha ő elmondja neked, akkor lehetsz támasza, de az is lehet, hogy soha nem fog beszélni róla, ez esetben te se hozd fel ezt a témát soha.


Illetve lehet, hogy szükséged lesz némi plusz kitartásra, de a siker ugye akkor sem biztos párkeresésnél, mert ehhez két ember kell.


Illetve légy vele korrekt, ha nem akar tőled semmit se. (A kölcsönös szimpátia nem mindig alakul ki sajnos, még akkor sem, ha az ember úgy érzi, hogy a másik az igazi.)

2017. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem csöcsörészd meg, markolj bele néha a fenekébe, füttyögj utána, csettintgess a nyelveddel, az tuti be fog jönni neki.
2017. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez most lehet gonoszan hangzik, de ha azt mondod neki, amit hallani akar (de csak akkor mond, ha komolyan gondolod), akkor örülni fog neki es sok örömet fogsz neki szerezni.
2017. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy: nem sérült.

Kettő: a kotnyeles barátnöt már.most zárd ki mindenből, mert csak bajt hoz rátok... tapasztalat.

2017. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg a kiszemelt lányt és próbáljátok csak ti találkozni.
2017. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!