Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a lány felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lány felé?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány aki bejön nekem.Annyit tudok róla,hogy elvileg nincs kapcsolatban és hogy kicsit visszahúzódó,amit alapvetően nem is bánok mert én sem vagyok az a nagy társaság központja stílusú ember.Hogyan közeledjek felé? Szerintetek az mennyire célra vezető,hogy ha látom akkor mindig köszönök neki,majd késöbb elhívom egy délutáni beszélgetésre?

Ti hogyan közelednétek felé? Valami jó tanácsokat adnátok nekem,hogy lehetőleg sikerrel is járjak? Így teljesen ismeretlen módon még nem próbálkoztam lánynál.

23/f

19/l



2016. nov. 2. 14:25
 1/4 Templeton Peck ***** válasza:
Vegyél példát rólam :)
2016. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó az amit írtál :)

Köszönj neki, esetleg ha olyan akkor egy-egy mondatot lehet beszélgetni ha van miről, vagy csak megjegyzést tenni valamire és hátha kialakul.

Annyi a kivetnivaló, hogy szerintem ne úgy hívd el hogy "beszélgetni". Hívd meg egy forró csokira, akkor úgyis beszéltek majd és legalább lesz valami indok :D

Sok sikert! :)

2016. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, fősuliról lehet szó, vagy ilyesmi, de legalább van közös órátok? Ha igen, akkor mellé tudsz ülni és utána már találhatsz kifogásokat, például kérsz tőle egy tollat, amit aztán elfelejtesz visszaadni és ha legközelebb látod, lesz miért odamenned hozzá. :D

Ha viszont nincs közös órátok és látásból ismered csak, előbb győződj meg róla, hogy ő is észrevesz téged, ne hirtelen csak úgy, a semmiből bukkanj fel :D De utána odamehetsz és megkérdezheted, mondjuk, hogy hogy hívják vagy ilyesmi (bár ezt remélhetőleg már tudod).

Igazából szerintem ilyen ötletekkel te is elő tudsz rukkolni, csak kicsit gondolkozz. A legjobb tanács, amit adhatok, az az, hogy ne görcsölj és ne izgulj. :)

21/L

2016. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy semmi közös óránk nincs...ő két évvel alattam jár. Odamenni hozzá csak úgy beszélgetni szerintem olyan fura lenne,főleg úgy hogy nagyon ritkan látom tehát a fent írt köszöngetés sem nagyon sikerült eddig. Hogyan ismerjem így meg?
2016. nov. 15. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!